1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankaralı hobicilere soru?

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde LostRua tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Ankaralı hobici arkadaşlar, yıl başı nedeniyle Ankara'ya gidiyorum. Gitmişken ekstremede uğramak istiyorum. Çukurambar, Muhsin Yazıcıoğlu caddesinden ******** nasıl gidebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Eskisehir yoluna cikin, odtu kavsaginda anadolu bulvarina donun. Birkac km sonra ilerden donerek istanbul yoluna cikin. Yani anadolu bulvarindan gelirkenki durumunuza gore sola donmus olacaksiniz. 6 km sonra buyuk bir koprulu kavsak gelecrk. Solda nissan bayio var. Ordan sola donun.İlk sag, ilk sag. solunuzdaki ilk bina:)

Gmsy bunu beğendi.
  3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    peki toplu ulaşım araçları ile? Hızlı tren çıktı araba ile gelmek tarih oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Malesef oraya giden toplu taşıma hakkında tam bilgim yok. Sanırım 513 gidiyor ama o da günde 3 kere beşevlerden kalkıyor sanırım.

LostRua bunu beğendi.
  5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Teşekkür ederim oraya gittiğimde şansımı birde Google amcadan deneyeyim. Bakarsın yol tarifi yapar :D

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Araba bozuk olmasa giderken sizi de alırdım ama mecburen motorla gidiyoruz. Belki yılbaşı sonrası giden çıkar ankaradan. Güncel tutmakta fayda var :)

LostRua bunu beğendi.
  7. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Ankaradaki hobici arkadaşlarla tanişmaya daha uzun zamanda gelecegim insallah aksilik ya 3 Ocakta vizelerim başlıyor aklımda şubat ayını istanbulda geçirmek var olmadı ankaraya da uğrayacağız

Sent from my iPhone using Tapatalk

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  8. Gmsy

Gmsy

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Hüseyin GÜMÜŞAY
    500lü otobüslerin hepsi geçer. Şaşmaz kavşağında inip 10dklık yürüyüş mesafesi.

LostRua bunu beğendi.
  9. Erdal

Erdal

Şaşmaz kavşağına gidin taksiye binin ;)

10. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Abi şaşmaz kavşağından sonra ******* 100mt. Hobiciyi taksiciye mı kırdırtmaya uğraşıyorsunuz :koptum:

Gmsy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş