1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Anne ağzı-Yumurtalık

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde atlantisprensi tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Yavru üretmek için en idealin annenin ağzı mı yoksa yavruluk mu olduğunu düşünüyorsunuz? Anne ağzı ise anne güçsüz düşüyor. Yumurtalık ise yumurtaların çoğu çoğundan yavru çıkmıyormuş. Tecrübeleriniz ne diyor?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Volkan Bey selam;

Şöyle bir soru sorsam size ve cevap istesem sizin cevabınız olurdu ?

Yavru almaktan beklentiniz nedir ? Mesela sayı mı ?

3. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Tabiki anne ağzı diyorum şonuçta anneyi yaradılış itibariyle yaradan ona göre tasarlamış . Ben hobi dalında kuluçka makinası veya bunun gibi bir çok şeye karşıyım bırakalımda doğasını taklit etmeye çalışalım . Bu gibi işlere kalkışan bir çok arkadaşım akvaristlikten çıkıp akvaryumcu kimliğine büründü ...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Üretim olarak düşünürseniz, balığı erken kusturup eggthumberde yavru çıkartmak daha çok tercih edilen birşeydir. Ancak sayıya önem vermiyorsanız herşeyin doğalı en güzelidir.Yani anne ağzı. ;) Ve ayrıca; egthumberde yavru sayısı düşmez.Yani yumurtaların %99 dan yavru çıkar. Tabi ilmini yöntemini bilirsen. ;)

Sayfayı Paylaş