1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Antalyadan kimse yokmu ??

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kaan07 tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Merhaba değerli portal üyeleri çok öncelerden açmıştım bu konuyu fakat sadece 1 kişi çıkmıştı acaba antalyada akvarisler çoğaldımı bu hobiye gönül vermiş arkadaş abilerimiz varmıı ??? :)

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Sevgili Kaan burada çok fazla kişi değiliz maalesef.Ben de Ankaralıyım ama 2000 den beri Manavgat da ikamet ediyorum.Hanım da buralı.Yani ben de artık Antalyalı,yani hanımköylü oldum.

Antalya potansiyel olarak çok büyük ve müsait ancak maalesef çok donuk ve bilinçsiz.Yeni başlayan hiç kimse araştırma yapmadan hobiye adım atıyor ve haliyle çok yanlış yönlendirmeler ve bilgiler sonucu bir de esnaftan gerekli malzeme,tecrübe ve saygıyı göremeyince hobiye çok çabuk veda ediyor.Bunlar olmasa bile bir sosyal paylaşım platformuna üye olup bilgi alışverişinde bulunmuyor.Haliyle de Antalya olarak çok azınlıkta kalıyoruz.Umarım daha fazla arkadaş aramıza katılır ve birbirimize bilgi,malzeme ve canlı olarak destek olabiliriz :)

3. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    1 kişinin bile çıkması sevindirici :) dediğin herşeye katılıyorum abi bilinçsiz akvaryumcuların bilgilendirmesi sonucu ve yüksek mevlalarda satılan balıklar insanları ve biz hobicileri soğutuyor..

4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    E iş biraz da sana düşüyor.Benim çalışmaktan nefes almaya dahi vaktim olmuyor neredeyse.Ancak senin yaşındaki birinin etrafında bu işe gönül vermiş çok hobici vardır?Onları da yönlendirmen sonucu sayımızda,bilinçli hobici de artacaktır :)

5. adasukran

adasukran

İsim:
    aydin dogan akkus
    Bende varım

Sayfayı Paylaş