1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ap-Depo denemesi

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Aguila Negra tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Portalımızın yeni özelliğini denemek istedim ve bir kaç resim yükledim,hem komik hem de hayvanlar aleminden:)

[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG]

Not:Hava yastığının ilgili olduğu hayvanı sormayın,o resim başlıktaki ifade yazılırken gözden kaçmış:)

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Serdar bey, genelde resimlerin küçük hallerini eklemişsiniz. Bende aynı hatayı yapmıştım. İlk linki değil, ikinci linki eklemelisiniz.

Bu arada penceredeki insanlar şahaneymiş ;)

Aguila Negra bunu beğendi.
  3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Hasan bey teşekkür ederim,
    İkinci linki eklediğimizde,büyük resimler benim mesajıma eklenecek ise,ben onu istemedim,resmin büyük halini görmek için tıklansın istedim ama sanırım hatalı yorum ve uygulama yaptım.

Not:
    Diğer linki eklediğimde,mesajıma resimler orijinal boyutlarında geliyor halbuki ben mesajımda küçük resim görünmesini,tıklayınca büyümesini istyorum.
    Özgür yardım lazım:)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Uygulamada bir düzeltme yapılmalı gibime geliyor. Küçük resim eklendiğinde linkinde büyük resim olmalı. Fakat buradaki lightbox uygulaması, resme eklenen url'yi tanımıyor. Direkt resmin bulunduğu konumu açıyor. Normal şartlarda küçük resme eklenen url'yi açmış olsa büyük resim görünebilirdi. En iyisi resmi koyup altına paylaşım linkini eklemek. Fakat buda oldukça zahmetli.

http://ap-depo.com/share-B64C_4CEA6E51.html

zgrkaralar ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Abi merak etme sorunu çözdüm:) şimdi bak bir tıkla resimlere :)

Aguila Negra bunu beğendi.
  6. yasemin elif

yasemin elif

İsim:
    yasemin elif
    Çok güzeller. Biraz büyük olsaydı... Ama yinede tebrikler, penceredekilere bayıldım.

7. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Ustlerine tiklarsan eger buyur resimler : )

Cep mesaj

Sayfayı Paylaş