1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

AP

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde yekim tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Arkadaşlar tuzlu suda yeni olduğumdan dolayı forumda olabildiğince zaman geçirip, çok konu okuyup kendimi geliştirmek için çaba gösteriyorum. Fakat tıkladığım bir çok konuda aşağıdaki resimde görünen şekilde hatayla karşılaşıyorum bunun sebebi nedir, acaba üyeliğim kısıtlı olduğu bölgeler giremiyormuyum.

HATa.jpg

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Yusuf Abi tıkladıklarınız Silinmiş Konular Olabilirmi ? Giremediklerinizden birtane link atın bizlerde deneyelim.

3. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Ekipmanlar-katkilar-su-kimyasi/akvaryumda-isik-miktari-secimi-watt-mi-lumen-mi-11692

Ekipmanlar-katkilar-su-kimyasi/akvaryum-derinligi-ve-aydinlatma-kelvin-degeri-12653

Bunlar en basit örnekler.

4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Bence Konular Silinmiş abi o Yüzden Öyle Yazı çıkıyor.

5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Evet eğer sık kullanılanlara almışsan veya konulara google üzerinden geliyorsan bazıları açılmaz. Çünkü biz sistemi sıfırladık, değişen kategori adları, konu başlıkları oldu. Mesela verdiğin url eski. 2 link konusu sağlam ama yeni hali aşağıda. Google konuların %80 kadarını güncelleme yaptı daha. Hepsi yakında güncellenir.
    2 verdiğin linkin forumdan ulaşımı. Google artık bu şekilde yollayacak, bazı eski konular güncelleniyor halen.

Akvaryum Derinliği ve Aydınlatma Kelvin Değeri | Akvaryum Bilgi Portalı ve Forumu

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  7. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Verdiğin linkten ulaşılamıyor. Senin ulaşmaya çalıştığın konu başlığının sayfa linkini koyabilirmisin.

8. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    en son benim de başlıklarda aklıma geldi ama iş yerinde olduğumdan düzenli arama yapamadım. Neyse Uv ile dökumanları da artık bu şekilde bulabilirim.

9. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
  10. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Yeni konu açmak yerine burada belirteyim dedim. Forumu aktif olarak takip ettiğim için bir çok konuyu izlemeye aldım ve elimden geldiğince yorum yapmaya çalışıyorum. Fakat bilgilendirme mailleri aldığımda mailim aşşağıdaki gibi alıyorum ve kırmızı daire içindeki bölümler görsellik açısından beni rahatsız etti. Bunuda forum yönetimine bildirmek isterim.

Adsız.jpg

11. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Uyarı için teşekkürler
    Düzelttim, sorun gördüğünüz başka şeyler de olursa bildirirseniz seviniriz. Gözden kaçan şeyler olabiliyor.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  12. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Bülent Abi birde NanoRef ler için ayrı bir bölüm olsa nasıl olur.

13. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Mantıklı, güzel olur.
    Açalım ilk fırsatta, ama içini doldurmak için yardım gerekli :)

14. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Mantıklı ama kaç tane nano reff var ki.

15. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Kursun herkes kardeşim, o da gelişen popüler bir dal.
    Kim dedi sana sat diye :koptum:

16. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Ben pico kuracağım nano da sınır ne kaç lt ile kaç litre arası nano olur. Mesela benim büyük tank senin kinin yanın da nano o_O

17. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    literatüre bakmak lazım, çalışıyorum şu anda araştıramıycam, patron kızar :)
    90 litreden büyükler nano sayılmaz bence

18. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Ok çalışma olduğu belli Yıkıkta yok sende Portal tatilde sanki kimse yok bende gidiyorum zaten Eve. Biraz resim çekeyim de koyayım bari

19. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    :D
    120 lt altı nano değil mi?

Sayfayı Paylaş