1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aptasia için igneli enjeksiyon uygunmudur?

Başlığı 'Hastalık/Parazit Tanı ve Tedavileri' kategorisinde akunaki tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. akunaki

akunaki

İsim:
    yusuf bozkurt
    Evet sorun başlıgımdaki soru aklımdaki soru ise bir şiringaya saf tuz ruhundan koyup aptasyanın agzına sokup 0,2ml kadar vermek kesin çözüm gibi duruyor bana şiringanın ucunda ignesi olacak diger türlü düşüncem ise şiringanın içerisine npk özelligi olan bitki gübresinden koyup enjeksiyon yine az miktarda ve agızdan içeri dogru olacak şekilde olurmu?Bi tane daha antibiyotik enjeksiyonu içerisindeki bakteriyi öldürecegi için şahane olabilir ama enjektörü tıkayabilir antibiyotik o sorun teşkil edebilir..
    Tabi bunların hepsini yapmak için ignenin aptasianın içerisine girmesini şart koşuoyrum tepkisini merak ederdim..:)

2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Cevap: Aptasia için igneli enjeksiyon uygunmudur?

Tuz ruhunu fazla kacirirsan ciddi ph dususu yasarsin, NPK gubresi ile de amonyak ve fosfat patlamasi yaparsin' fanteziye gerek yok.

3. akunaki

akunaki

İsim:
    yusuf bozkurt
    Cevap: Aptasia için igneli enjeksiyon uygunmudur?

02-,2 ml dedim ama npk dada aynı oran mevcut ayrıca içine enjekte edecegiz yinede sorun mudur acaba?

Sayfayı Paylaş