1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aquapetcenter'ı nasıl bilirsiniz

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde atlantisprensi tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Dostlar Aquapetcenter'dan damızlık F0 tropheus alacağım. Tabiki yüklü miktarda para göndereceğiz. Aquapetcenter nasıldır, güvenilir midir? Siz ya da tanıdıklarınızdan alışveriş yapan var mı dostlar? Ne dersiniz?

2. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Merhaba;

Aquapetcenter'dan hep alış veriş yapıyorum ama fiyatları çok pahalı 2-3 cmlik macrakantaya 15 tl istedi. F1 blue zaire moba'ya 600 $ istedi. Genede sizbilirsiz Ben ordan alış veriş yapıyorum bazen, biraz samimiyetim var oranın genel müdürü ile size adet fiyatını ne kadar söyledi f0 tropheus'un? Ben oraya her gittiğimde bazen ankaraya, bazen izmir'e vs balık yolluyorlar.

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

Yüklü para göndereceksiniz ve canlı almayı planlıyorsunuz,
    Karşı taraf iyi niyetli de olsa,görmeden almayın bence.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Volkan bey ;

Firma güvenilir ama sonuçta balık alacaksınız ve alacağınız tür tropheus ne olursa olsun görerek almak en doğrusudur.

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bencede en iyi görüp almak yaa balıklar size hastalıklı filan gelirse? İadesi var mı? yok. Bencede gel kendin al Volkan abi. ;)

Sayfayı Paylaş