1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Arıyorum ama bulamıyorum

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 5 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Konu başlığından anlıcanız gibi hep arıyorum:D Artık içime sıkıntılar girmeye başladı japon besliyorum istiyorumki her türden bir tane olsun ama güzel olsun sağlıklı olsun. Ama bulamıyorum bulmak için illa japonya çin yollarınıma düşelim türkiyede neden değer verilip getirmiyolar çok sinirleniyorum düşündükce. Şöyle güzel ranchu çeşitleri hep bilindik teleskop siyah neden panda teleskop bulmak bukadar zor? yurt dışı sitelerine bakıyosun adamlar neler yapmış dernekler kurmuş yarışmalar düzenlemiş ama yok bizde böyle etkinlikler bir tür balığı zor buluyoruz yada bulamıyoruz içimi dökmek istedim :)

2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Arıyorum ama bulamıyorum

Helal murat abi çok az tür bulunuyor.Japon balıklarına ilgi duymuyorlar ve onları çoğu kişi fanusta besliyor.Japon balıklarını beslemek,üretmek için değil çocukları sevinsin diye fanusun içinde alıp geliyorlar.Bu durum bizleri çok üzüyor.

ZeRo-x7 bunu beğendi.
  3. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez

Kesinlikle katılıyorum canım kardeşim.Bu durum gerçektende üzücü bir durum.

ZeRo-x7 bunu beğendi.
  4. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Gerçekden haktan kardeşim gezmediğim japon sitesi kalmadı okadar değer veriyolarki baktığında. Türkiyede japonları dediğin gibi cocukları sevsin baksın diye alıp koyuyolar, tamam çocuklara hayvan sevgisini aşılıyalım çok güzel. Ama hayvan sevgisini aşılırkende onunda bir canlı olduğunu unutmayalım insanı bir kafese koysanız çokmu rahat eder onlarda orda rahat etmiyolar, inşallah güzel japonlar türler bulurum ama artık umudum kırılıyo.

5. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak

sizlere çok katılıyorum beni de üzen en güzel balıklardan olan garibim betalara yapılan muamele yok öldürüyomuş yok fazla suda yaşamıyomuş labirentli olduğundan bu muameleyi görüyo oysa ki guramide labirenli kocaman akvaryumda bakılıyo benim yıllar önce tropikal karma akvaryumumda beta vardı hiç bi sıkıntı yaşamadım hatta çok mutludu daha gösterişli salına salına geziniyodu çoğu balık türlerimiz hakettiği muameleyi görmiyo bizde bişeyler yapalım o derneklerden vs ne gerekiyosa elimizden saygılar:gif

Sayfayı Paylaş