1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

"Arıyorum" Carpet Anemon

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde muharremozbas tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Selamlar sevgili hobici arkadaslar.bilmeyenler icin almanyada yasiyorum ben :) ... istanbuldaki bacanagim yilbasi tatilinde almanyaya bizi ziyarete gelicek insaallah. istanbuldan bulabilirsem Capet anemon getirtmeyi düsünüyorum arkadaslar :)... simdi diyeceksinizki koskoca almanyada bulmadinda türkiyedemi ariyorsun! Evet aynen öyle. Burda yani almanyada petshoplarda satilmiyor nedenide hem cok pahali olmasi bu yüzden satilmamasi hemde burdaki hobicilerin pek anemon sevdalisi olmamalari:). hobicilerde eger bölünürse satiyorlar durum böyle olunca kafama göre istedigim gibi bir carpet anemon bulamadim. aklima siz geldiniz:) sansimi deniyeyim dedim:). yeni bir hobici olarak bir anemon hastaligi basladi bende gidiyor bakalim nereye kadar gidecek:D.istanbulda satis yapan petshoplar varmi bilmiyorum? siz degerli hobici arkadaslarinda elinde varsa satmak isteyen olursa yada bölünmüsse rengide uygunsa fiyattada anlasirsak almayi düsünüyorum.Renkleri yesil (öyle tatli yesil yada acik yesil falan deil bildigimiz cayir gibi yemyesil olanlari diyorum) olabilir, kirmizi olabilir, sari rekte olabilir belki. ha birde noen olanlar var neon renkte de olabilir. bakalim o sansli carpet anemonu bulabilecekmiyiz sonucta almanci olucak :D saka saka:). yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.herkese saglikli rengarenk keyifli hobiler dilerim vesselam...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 17 Aralık 2015
  2. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Akvaryummerkezinde son ithalatta fena anemonlar gelmişti yarın o tarafa geçersem çekip fotolarını yüklerim sizin için
    Bu arada biz almanyadan biley getirmek için takla atıp duruyoruz almanyadakilerde bizdeki malzemeyi istiyor gülesim geldi trajikomik bir durum :)

muharremozbas bunu beğendi.
  3. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Onur kardes cok tesekkür ederim zahmet olmassa cok sevinirim.vallahi hakkaten öyle mesela ben aydinlatmamida Türkiye den aldim AquaReef Pro2:). Onur kardesim burdan istediginiz bir sey varsa seve seve yardimci olurum elimden geleni yaparim.tabiki forum icinde öyle almanyadan bir sey isteyen varsa elimden geleni yaparim.:portaliseviyoruz:

veysel, Pennywise ve Onurs bunu beğendi.
  4. sinan1962

sinan1962

Yer:
    Ataşehir / İSTANBUL
    İsim:
    Sinan
    Merhaba elimde Mavi,Fosforik yeşil ve beyaz fosforik anemun var.Birde açıldığında çay tabağı büyüklüğünde kımızı carpet anemune var.
    İlgilenirseniz.
    05323218945

5. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    tabiki cok sevinirim. numaranizi kaydetip whatssappten yazabilirim dimi?

6. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    baktimda whatsapp yok sanirim sizde! kaydettim numaranizi yarin ariycam sizi biliginiz olsun...

7. sinan1962

sinan1962

Yer:
    Ataşehir / İSTANBUL
    İsim:
    Sinan
    Satılmıştır.

8. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Muharrem senin için de uygunsa kapatayim ilanı

9. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    selamlar arkadaslar. sinan abi yukarda benim ilanimda bana yazmis oldugu cevaba baskasi gitmis ve baskasi almis anemonlari. kimmis o firsatci arkadas bilmek isterim dogrusu! bu duruma cok üzldüm. eger benim ilan sayfamda bana bir cevap yazilmissa, yada bana bir canli almam icin sunulmussa baska bir arkadasin bu ise su katmasi firsatcilik yapmasi cokta hos olmasa gerek diye düsünüyorum. firsatci güzel arkadasim sanirim yukardaki ilanimi okumussundur. ve bu zaman icerisinde elime bir firsat gecmisti onuda sen aldin elimden.kizmiyorum sana ama yaptigin hic te hos degil bence. ayni durumda sen olsan ben bunu kendime yakistiramazdim. burdaki dostluk ve arkadaslik adina sana bunu yakistiramadim dogrusu. madem öyle bir arayis icerisindeydin neden ilan yazmadin? mademki ilan yazmadin neden böyle bir firsatcilik yaptin? aramizda öyle arkadaslar varsa eger böyle canli ilani vermenin hic bir anlamida olmaz cünkü birisi bir daha yazsa ben o kiisiye dönene kadar yine birisi almis olucak canliyi! bumudur yani? bilmem anlatabildimmi derdimi?gecenlerde bir örmek yasandi mesela alparslan kardesim sahittir, birkac kisi istedi canliyi bir hanim arkadasta istiyodu sanirim alpi de istiyodu öncelik alpininmis aplarslan kardesim aldi canliyi. tutupta biz firsatcilikmi yaptik gittik canliyi satana parayi bastik aldikmi? kusura bakmayin arkadaslar sizlerle paylasmak istedim. belki diyeceksinizki bir canli icin bukadar yazmaya degermi diye ama ben bu yapilani hos görmedim.egerki durum böyle olucaksa lütfen bana canli icin mesaj yazicak arkadaslar özelden yazsinlar lütfen. herkese keyifli hobiler diliyorum...

Alparslan bunu beğendi.
  10. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    bu arada arkadaslar ilanim günceldir bilesiniz...

11. Burcu

Burcu

Yer:
    İstanbul Anadolu
    Diğer ilandaki bayan bendim Muharrem Bey. Alparslanındı öncelik o aldı, tabiki bu şekilde saygılı davranmak gerekir,. Ama bu ilanla ilgim yok valla. Bu arada sponsorlardan Akvaryum merkezinde çok güzel carpet anemonlar vardı bilginiz olsun. ;)

veysel ve muharremozbas bunu beğendi.
  12. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Tesekkür ederim Burcu Hanim o anda ismini getiremedim kusura bakmayin.:) Akvaryum Merkezindeki anemonu biliyorum daha gecen hafta Onur Arkadsimiz ugramista oraya benim icin bakmis saolsun. 30 cm capinda fosforik pembe renkte bir carpet anemonmus ve cok ta pahaliymis 1500 falan demisti sanirim yanlis hatirlamiyorsam. baskada yokmus burcu hanim. siz ne ara görmüstünüz onlari?

13. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Muharrem abi bende Sinan beyden anemon almadım, yeşil anemonu babamın akvaryumuna almıştım...

14. Burcu

Burcu

Yer:
    İstanbul Anadolu
    1 önceki haftasonu olması lazım, ama carpet daha çok vardı diye hatırlıyorum satılmış demekki. Aslında güvenilir bir akvaryumcuya sipariş verirseniz, sürekli ithalat yapıyorlar.

sinan1962 ve muharremozbas bunu beğendi.
  15. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    burcu hanim sikinti su bilmiyorum benim en basta yukaridaki ilanimi okudunuzmu? zaman sikintisi var almanyaya gelicek anemon:) sunun surasinda yilbasina birkacgün kaldi.yani siparis verebilirim ancak zamanimiz yetmez...

Burcu bunu beğendi.
  16. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    alpi yanlis anladin beni ben sinan abiden alpi aldi demedimki! benim anlatmak istedigimi burcu hanim anladi gecen biri satiyodu ismini bilmiyorum sen taliptin canliya ilk önce. sonra burcu hanim,bende saka ile araniza girmistim onu demek istemistim ben. yooksa kesinlikle öyle bir ima yapmadim kardesim benim.

17. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yok yanlış anlamadım abi tabi ki senin ilanından kim aldıysa ayıp etmiş, ben sadece almadığımı yazdım...:)

18. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  19. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Alparslan bunu beğendi.
  20. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    arkadaslar yardimci olan tüm hobici arkadaslarima cok teskkür ediyorum.benim bacanak yarin almanyaya geliyor ve biz ne yazikki o sansli carpet anemonu bulamadik. Hayirlisi, demekki nasip degilmis :) ilan kapatilabilir...

Pennywise bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş