1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Arşivlik Belgeseller

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde ozgun_cyprus tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Eğer imkanınız varsa HD olarak bilgisayarınıza kaydetmenizi tavsiye edebileceğim belgesellerdir. Çoğunda anlatım yoktur. Sadece müzik ve denizin derinlikleri.
    Paylaşımlar, yenilerini keşfettikçe artacaktır.

[video=youtube;qfuFFGuvJVs]http://www.youtube.com/watch?v=qfuFFGuvJVs[/video]

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Arşivlik Belgeseller

[video=youtube;EYDYfRNmX7M]http://www.youtube.com/watch?v=EYDYfRNmX7M[/video]

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Özgün abi süpersin çok çeşit deniz tavşanı var orda kapatıp yorumun yarısını yarın yapacağım çok uzun. :D

4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Özgün resmen kafamda hiçbirşey kalmadı.....harika bir terapi oldu.....Emeğine sağlık kardeşim

5. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman

Paylaşım çok güzel Özgün, benimde tavsiyem, daha önce yazdım mı bilmiyorum ama bence son yıllarda yapılmış en güzel belgesel "BBC Great Barrier Reef "adlı 3 bölümlük şaheser. İster çekim tekniği ister konuya yaklaşım tarzı, reef bağlantılı diğer karasal ve derin su ekosistemlerine de değinmiş olması muhteşem. Eğer dosya paylaşım sitelerine aşinaysanız, torrent işine eliniz yatkınsa mutlaka bulun seyredin derim.

6. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

1080p görüntü kalitesiyle böyle mükemmel bir görüntü oluyor işte. Paylaşım için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş