1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aranıza yeni katıldım.Lepistes bitkili düşünüyorum yardım!!!

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Cardinal tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cardinal

Cardinal

Yer:
    Antalya/Muratpaşa
    İsim:
    Ufuk Önemli
    Miraç 2 betta değil zaten 1 tane, oda eğer farklı sarı yada yeşil bulursa. Karides diğer balıklarla yaşamıyor demek, neden acaba? Neyse onu almam o zaman.

Ankaraguclu bunu beğendi.
  2. Cardinal

Cardinal

Yer:
    Antalya/Muratpaşa
    İsim:
    Ufuk Önemli
    Haklısınız, eğer ki tank patlayacak olursa evdeki hasarı düşünemiyorum. Balıkları ve harcanan emekleri hele hiç düşünmek istemiyorum, olmassa içinden tamamen demirle kaplarım. Riske girmeye gerek yok.

3. Kadir16

Kadir16

Yer:
    Bursa/Yıldırım
    İsim:
    Kadir Öztürk
    Miraç söylemiş zaten 2 erkek betta yan yana durmaz, dişiler durabilir onlarda sıkıntı olmaz ama yine ufak çekişmeler olur arada. Bettaların türleri ne? Aslında ben en çok orayı merak ettim. :D

4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Ufuk Bey hoş geldiniz. Karidesler için en doğru bakım şekli, sadece karideslerden oluşan bir akvaryum kurmaktır. Ancak karides diğer balıklarla yaşamaz diye bir şey yok. Bol bitkili, özellikle içinde moss( yosun ) türlerinin ve saklanma alanlarının bulunduğu canlı doğuran akvaryumlarında rahatlıkla yaşarlar. Ancak içerisinde kendilerini canlı yem olarak algılayan Betta, gromi, kılıçkuyruk, bazen moli ve ciklet balıklarının olduğu akvaryumlar karidesler için uygun değildir.

Cardinal bunu beğendi.
  5. Cardinal

Cardinal

Yer:
    Antalya/Muratpaşa
    İsim:
    Ufuk Önemli
    Anladım Hüseyin abi. açıklaman için teşekkürler...

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  6. Zeki

Zeki

İsim:
    Zekeriyakaçıral
    Dostlar merhaba.Bende bu işlere yeni başladım.bitkili kurmak istiyorum bir akvaryum aldım akvaryumun resmini atıyorum bana bir yol gösterin lütfen...

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      61,2 KB
      Görüntüleme:
      835
  7. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
  8. halituzun

halituzun

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Halit UZUN
    Ankaraguclu lepisteslerin anatomisini yazar eliyle besler onlarla konuşur o büyük üstadtan lepistes hakkında en ince detaylardan tut en süper karışımlara kadar hepsini öğrenebilirsin :) ciddi diyorum bunu Zeki bey.

Bjk Vatandaşı

9. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Beni Tanımayanda işin uzmani sanacak Halit abi :) elimden geldiğince besliyor yetiştiriyorum

10. halituzun

halituzun

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Halit UZUN
    Müteevaziliğin böylesi :) uzmansın işte

Bjk Vatandaşı

11. Zeki

Zeki

İsim:
    Zekeriyakaçıral
    Valla o zmn aradığım kişi.lepistes aldım karnı doluydu 3gn oldu bugun ölmüş.şimdi tekrar balık alcam ama önce akvaryumu uygun hale getiriyim yardımlarınızla.gül ve rotala var içinde ama pek canlı değiller 2gün oldu ekeli

12. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Zeki abi senin konuda devam edelim oradan yaz

Sayfayı Paylaş