1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Arkadaşlar kurulum hakkında

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde hasan taha tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. hasan taha

hasan taha

Arkadaşlar ben bugün sabah yeni konu açmıştım sağ olun çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler.

Ben size şimdi şunları sorayım ben tokatta yaşıyorum ve bugün akvaryumcuya gittim 2 tane ve şunu sordum 100 litre akvaryum maliyeti ne kadar ikisi de 1200 den başlar dedi zaten akvaryum fiyatı çok tavan durumda 200 lt akvaryum 300 lira ben nasıl bir sistem kursam, bide ben size birkaç şey daha soracağım 60 50 40 boyutundaki akvaryuma hangi marka ps önerirsiniz sump nasıl olmalı bir camcıya yaptırsam maliyeti ne kadar olur sump 60 sanitimetreye dahil mi olmalı ayrı mı olmalı 2 seçenek içinde fiyat biçerseniz çok memnun olurum kurmaya başlayacağım yakında ve kafamda soru kalmasın istiyorum tam bir akvaryum olsun istiyorum 1 sene önce
    100 50 40 akvaryuma camcı 170 demişti aydınlatma ps vb marka önerirseniz çok memnun olacağım.

2. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Deniz akvaryumlarında tam bir akvaryum pek nadir olur. Bir şeyler hep eksik yada gereksiz kalır çünkü canlı içeriği kişisel tercihtir. Tavsiyem bunca sorudan ziyade önce evin neresine koyacağınıza karar verin ve bir ölçü çıkarın. Her şeyi hemen edinmek gibi bir gayeniz olmasın, bunu yapamazsınız. Maliyetinden değil kurulumun size ne getireceğini bilemeyeceğinizden. Küçük hoş bir akvaryum beklentilerinizi karşılar, sizi maliyetten kurtarır ve yapıp yapamayacağınızı netleştirir. Belkide hiç size göre bir hoby değil bu!

3. hasan taha

hasan taha

Teşekkürler iyi kötü bir akvaryum oldu

Sayfayı Paylaş