1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Arkadaşlar Yeni Akvaryumu Kurdum Şu Anda Tatlı Su Bitkisine İhtiyacım Var

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde enescan144 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. enescan144

enescan144

Arkadaşlar akvaryum kurdum ama fazla bitkim yok bu yüzden bi talebim olucak bitkiye ihtiyacım var.Boluda ikamet ediyorum.Kargoyla v.b gönderirseniz sevinirim.İlgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkür ederim.Saygılar. aha:

...........................

Mesaj Düzenleme 1

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Arkadaşlar Akvaryum kudum Tatlı su bitkisi gerek

Selamlar,

Platforma üye olduktan sonra ilk 4 mesajınız bitki hediyesi istemesine ait olmakla birlikte, tuzlu su akvaryumu olanlara dahil bitki ricası üzerine özel mesaj atarak rahatsızlık vermektesiniz. Yazım ve msn dili kullanmanız itibari ile yaşınız yine şüphe uyandırmaktadır.

Uyarımıza ramen ısrarla büyük harf ile konu başlığı ve mesaj yazmanız sonucu, bu hediye talep konunuz bir süre forumda dolaşması sonrası silinecektir. Özel mesaj ile üyelerimizi istek talepleriyle rahatsız etmenizden dolayı mesajlarınız tarafımıza rapor edilmiştir. Özel mesaj ile alakasız kişileri dahi rahatsız etmeniz sonucu forumdan 7 gün süreyle uzaklaştırıldınız. Tekrarında süresiz olarak uzaklaştırılmanız gerekecektir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş