1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Armatür türleri

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde alper dumlu tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Şehirdışına çıkarken taşımakla uğraşmamak için ayrıca bi süre ihtiyacım olmayacağı için satılıktır.

1- 3 adet 36 Watt Par38 Epistar led lamba E27 duylu ve armatürü.

Ürün sıfırdır, 12x3 watt epistar ledlerden karışık şekilde oluşmaktadar, ortadaki lamba daha mavidir akşam mavi ışıkta izlemek için ki armatürde kenardakileri ayrı ortadaki mambayı ayrı yakıcak şekilde 2 farklı anahtar vardır, armatür duvara asmaya uygundur, ledlerin açışı istenilen gibi ayarlanabilir, fiyatı 400TLdir, kargo mevcuttur.

2- Seaster 11watt armatür ve 11watt arcadia marine lamba.

Ürün 1 ay kullanılmıştır, pico akvaryumlar için uygundur. Fiyat 30TLdir, kargo mevcuttur.

3- 2x39 watt metal kasa armatür ve kullanılmış lambalar ( lagoon blue, actinic plus ) 100TL

2. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Armatürü kendin mi yaptın abi

3. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Lambacıya özel yaptırdım

4. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Abi ikiside mavi mi

5. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Melih bey armatür çok olunca karıştı :) 2x39u soruyorsanız onu veysel abiden almıştım bi süre kullandım kaldırdım sonra. Biri beyaz biri mavi lambaların. Led olanı soruyorsanız lambaların üçüde karışık ledlerle döşenmiş ortadaki mavi ağırlıklı

6. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    2 ve 3 satıldı, 1 güncel

7. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    1 nolu 3lü led armatür günceldir. 100watt ışık gücü vardır. Normal lamba duylu olduğu için farklı aydınlatma armatürlerinde kullanılabilir. Dıy üründe değildir yurtdışından alınmadır. Kendi özel yaptırdığım 3lü armatür duvara asmak için uygundur. Ürün sıfırdır. Kargo mevcuttur. :)

8. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    350TL olarak son birgünlüğüne günceldir..

9. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    led armatür günceldir ilgilenen varsa haftaya ankarada olucam yardımcı olabilirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş