1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Armatüre floresan bağlamak.

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde LostRua tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaşlar t5 floresan kullanacağım.

Yukarıda gördüğünüz kancalara florasanı tutturmam sorun olur mu ? Yoksa duyları mı sabitleyeyim. Hazır olduğu için armatür bu haldeydi önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sıkı sıkı tutuyorsa neden olmasın tutaçlar. Bence bir sıkıntı olmaz.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Temel Abi ısı veriyor t5 ler aslında tam anlamıyla o yüzden sordum ısı verir erimeye neden olur iz kalır mı gibisinden floresanların üzerinde. Zaten sıkı tutması içinde kancalara bir tel takacağım onlarla biraz uçlarını sıkacağım düşmemesi için...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Doğuş o floresan ayakları,floresanların ısınması göze alınarak üretildiğinden hiç korkmadan kullanabilirsin.:ay: Zamanla gevşeme yaptığı doğru. Sende doğru bir tespitte bulunmuşsun tel bağlamakla.Telle ayakların uçları bağladıktan sonra rahatça kullanabilirsin.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Doğuş gösterdiğin ayaklar sanırım su borusu aparatı, buda T5 için bol olur. Göndereceğim duyları birer vida ile tutturursan daha sağlıklı olacaktır.

6. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    O duyları vide ile tutturacağım zaten Murat Abi onlar hazır sadece bunuda sıkarak sabit kalmasını istiyorum iç içe geçiyor abi kancalar yani ona göre bir düzene soktum.

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Duyları güzel sabitledikten sonra, ara aparata hiç gerek olmadığını düşünüyorum. Ayrıyeten onlar plastik ise kesinlik ile eriyecektir. Sen genede bir dene istersen sağlamlık her zaman iyidir....

Sayfayı Paylaş