1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Artemia Çıkarma Video

Başlığı 'Eğitici Videolar' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    TencoMelih bunu beğendi.
  2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Artemia Çıkarma Video

Bu videolar üyelerimizden Cem Emre'ye aittir... Kendisinden bu videoları paylaşmak için izin aldınız mı?

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Artemia Çıkarma Video

Abdullah abi ben forumda arkadaşlar soru sormuşlar bende bu video'ya rastladim ve yararli olur diye paylaştim. İzin alma meselesine gelince bu video'yu çeken kişi bu video benden izin almadan kimse paylasamaz alamaz dememiş.Ben emek hirsizliği yapmiyorum , İnternet üzerinde binlerce video sitelere eklenir herkez izinmi alir? Ben faydali olucani düşündüğüm'den ekledim bir kötü yan teşkil ediyosa silebilirsiniz..

4. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Artemia Çıkarma Video

Murat,

Benim için sorun değil ve haklısın çok çeşitli sitelerden videolar alınıp paylaşılıyor ancak bunların sahiplerinin bulunup da izin alınma şansı nadiren olabiliyor... Ancak eklediğin videoların sahibini çok yakından tanıyoruz... Hem de bu iki video kendisinin reklam videolarıdır... Bu videoları imkanı olmasına karşın Portal'da paylaşmamıştır... Bunda bir mahsur gömüş olabilir kendince, bilmiyorum... Bu bağlamda en azından bir haber vermen yerinde olacaktır... Cem'e bir mesajla durumu bildirsen çok şık olur...

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Artemia Çıkarma Video

Abdullah abi anladim.Sende haklisin tabi hemen mesaj atiyorum saygılar:gif

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Artemia Çıkarma Video

Cem kardeşimin kıymetli paylaşımlarından birisidir bu çalışma. Kendisini bu paylaşımından dolayı birkere daha tebrik ederim. em34:

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Artemia Çıkarma Video

Süzdürme işi en sinir olduğum işti , helal olsun Cem'e çok güzel kıvırmış o işide.. em34:

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Artemia Çıkarma Video

Şahsen nefret ederim Artemia çıkarmaktan. :D Ama Cem abi de hakkını vermiş hani...

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Artemia Çıkarma Video

Cem Kardeşimizden izin alinmiştir.Yazdiği mesaj saygılar:gif

Ne demek,zaten üyeliğim mevcut orada.Eski bir yöneticisiyim oranın.
    Kolay gelsin.
    Saygılar.

10. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Artemia Çıkarma Video

Abdullah Abi,burada paylaşmamamın nedeni videonun reklam kokması senin de dediğin gibi.Ayrıca portalın böyle basit işleri aştığını düşünüyorum canım.gif Uzun zamandır forumlarda satış ilanı,melek üretimi,artemia ve filtre sistemleri dışında birşey yazmıyorum diyebilirim.
    Artemia ile ilgili herhangi bir soru olursa buradan veya msn yoluyla benimle iletişime geçebilirsiniz.
    drcememre@hotmail.com
    Saygılar.

Sayfayı Paylaş