1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Artemia nasıl saklanır nasıl verilir?

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Onurs tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Arkadaşlar artemialar geldi bugün kagoyla uzun süre yşatmak için ne yapabilirim?

Akvaryumda 1025 tuzlulukda ne kadar süre canlı kalırlar?

Balıklara vermeden önce nasıl bir işlemden geçirmek gerekir ?
    Hastalık taşırlarmı ?
    Dip yapalımmı :):)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Onlara bir akvaryum yapıp üreteceksen iyi bir fitoplankton kültürü gerek. Artemiaların besleyici olması nasıl besin yedikleri ile ilgilidir yani boş kapsülü nasıl doldurursan yiyene o geçer. 1 litre reed konsantre çözeltisi fitoplankton yollayabilirim istersen.

Bakmayıp hepsini vereceksen dök gitsin hemen akvaryuma.:)

3. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Abi teklifin için teşekkür ederim .ben chelmon ve powderlardan ezik olan yesin diye aldım üretim heyecanı benim zaman sorunumla hüsranla biter.
    Akvaryuma attıklarım akvaryum içinde ne kadar süre canlı kalır onu merak ediyorum birde artemiiadan balıklara hastalık geçme riski varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aman abi süzgeçte iyice yıkadıktan sonra balıklara ver yani gelen suyu akvaryuma bulaştırma ne olur ne olmaz...

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Akvaryumda süreleri besin olmayacağı için ve tüketenler olacağı kısıtlı olur ama bir de akıntı motoruna kapılanlar, durso sistemine gidenler vb olacağını düşünürsek süre zor. Hastalık geçeceğini sanmam.

Sayfayı Paylaş