1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Askı Protein Skimmer Arıyorum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde samolar tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Askı protein skimmer arıyorum. 0551 440 09 74 numaraya mesaj atarsanız yada site üzerinden atarsanız sevinirim.

2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Merhaba,
    Toplam 3 ay kullanılmış Bubble magus E-5 var. Sessizdir. 250 TL. Araştırabilirsiniz. Ankara'da iseniz gelip görebilirsiniz. Keyifli hobiler...

3. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Teşekkürler, ancak daha çok şelale tipi askı protein skimmer arıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Şelale tip skimmer sıkıntı verir, toplamaz çok fazlaca ses çıkarır. BUnların içinde en iyisi aqua macronun şelale tipi ps dir. Onunda 300-400 arası bir fiyatı var sanırsam. Bunların yerine jns vs-1 veya ws-1, tunze ps ler daha efektif olur.

ka2n bunu beğendi.
  5. samolar

samolar

İsim:
    samet
    akvaryumum 50*30*30 boyunda yeni kuruyorum çift palyaço ve bir kaç omurgasız olacak önerebileceginiz ps varmı birde sump olmayacak teşekkürler.

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Benim de 52*35*35. Jns vs-1 askı modeli harika bir ps. Ws-1 tank içinde olduğundan pek hoş olmaz. Hydor slim skim 135 alabilirsiniz. Bu ölçüler için göze batmayan yüzey emişi olan bir ürün. Hem yüzey yağlanmasını da ciddi ölçüde azaltır. Tunze 9002 bence tank içinde pek hoş duran bir alet değil.

Gmsy bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hydor alabilirsiniz, içeride kötü görünmez ayrıca üstten emdiği için yağlanmada olmaz.

ka2n bunu beğendi.
  8. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Veysel abi hydor a o kadar para verme taraftarı değilim. Bence ista hava taşlı ps o hacme yetecektir. Sen ne dersin bu işe?

9. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Bir arkadaşımda Sobo SK-114 ve WEIPRO SA-2012 protein skimmerler var acaba bunlar nasıldır ikisinden birini bana verecek nasıldır acaba kullanan bilen varmıdır :)

10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Olabilir, zaten ikinci el alınırsa kurtarır.
    Bende sa-2012 var modifiye etmeden bir işe yaramaz sadece suyu havalandırır. Diğeri de vasatı aşmaz ama sa 2012 den daha şık duracağı kesin.

11. samolar

samolar

İsim:
    samet
    Herkese teşekkür ederim aquamacro as150p aldım.herkese hayırlı hobiler diliyorum.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş