1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Askerde Bulunan Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde DizD@R21 tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    RESİMLER
    Bu Bizim doğan Güneşimiz Askerlik yapanlar bilir teskerede şafaf doğan güneş denir.:)
    Nöbetteyim
    URL=http://img205.imageshack.us/i/fotoc49fraf0004tjm.jpg/][​IMG][/URL]
    Bu da Bizim Melis Gece Nöbetlerinde Yardımcımız
    URL=http://img410.imageshack.us/i/fotoraf00201.jpg/][​IMG][/URL]

Ben Ve Akvaryumum
    Devam
    URL=http://img301.imageshack.us/i/fotoraf04.jpg/][​IMG][/URL]

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ellerine sağlık Semih kardeşim. Kendi adıma belirtmem gerekirse değerli fotoğraflar forum adına. Şartların gerektirdiği en iyi akvaryum olduğuna şüphem yok. Gönülden kutlarım ve hayırlı teskereler dilerim. canım.gif

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Semih sen ne alem adamsın kardeşim yaa... :D Koskoca taburda da akvaryum buldun ya daha ne diyeyim sana. Kesin komutan bunun bakımını sana vermiştir. Eee akvarist askersin sonuçta.

Resimler çok güzel Semih kardeşim. Seni sabırsızlıkla beklediğimi unutma. Sen bi gel de bak bakalım nice balıklar besliyoruz.

Kendine çok çok iyi bak. ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Semih helal olsun hobiyi askerdede devam ettirmişsin. Şafak doğan güneş dediğine göre sanırım teskereyi aldın ? Hadi hayırlısı. Yahu daha dün gittin ne çabuk bitti askerlik? :) Tabi bize dün gibi gelen,sana asır gibi gelmiştir ona eminim.

Eee şimdi sıra Hüseyinde. Bir sene sonrada Hüseyini yollaacağız Allah ın izniyle.

5. yasin

yasin

İsim:
    yasin kaçar

Semih tebrik ederim askerlik bitmiş.Fotolar da çok güzel.İki hafta sonra bende askere gidiyorum darısı başıma :(

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Yasin, Allah şimdiden sevdiklerine kavuştursun.Bir Türk gencinin en gururlu,en onurlu görevidir askerlik hizmeti. Unutmayın bu vatanın sizler gibi gururlu,onurlu,başı dik,gözü kara askerlere ihtiyacı var.Her Türk gencinin olduğu gibi.

7. yasin

yasin

İsim:
    yasin kaçar

Sağol Olcay Abi iyi dileklerin için.

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Olcay hocam ben Öss hazırlığında olduğum için 2013'e kadar tecilliyim. Ama elbetteki vatani görevimizi yapacağız. Hem de gururla.

Semih henüz teskere almadı ama iki buçuk ayı kaldı abi. Dediğin gibi bize daha dün gibi geliyor. Zaman ne çabuk geçiyor yaa. Giden de ömrümüzden gidiyor. Bir gün hayata em32.gif diyeceğiz...

9. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Selamlar askerlik görevimi bitirmiş olmaktayım ve en kısa zamanda hobiye hızlı dönecem

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Bir hafta önce teskere almış olan asker Semih... Aslanım benim...

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Aynı güzellikleri bekliyoruz, askerde bile hobiyi bırakmayan neler yapmaz sivilde. burda:gif

12. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Temel abi bu hobiyi nasıl bırakabilirsiniz ki.Çok planlarım var ama maddi durum el vermiyo :(

Sayfayı Paylaş