1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Asla yapmayacağım Acı Gerçekler

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde halituzun tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. halituzun

halituzun

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Halit UZUN
    1. Tatlı su akvaryumuna deniz midyesi koymayacağım hatta 2 gün kesinlikle tutmayacağım.
    2. Bitki akvaryumuna asla bahçe toprağı ilave etmeyceğim.
    3. Canlılar üzerinde asla deneme yapmayacağım bilimsel çalışmaların dışına çıkmayacağım ekoloji uzmanı değilim.

Acı gerçekler

Üzgünüm.ki neye fayda üzgün olmak :((

Bjk Vatandaşı

2. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Halit bey, hayatta her şey tecrübe edilerek öğrenilmez bunun için eğitim kurumları, forumlar, kitaplar, dergiler, bloglar ve klüpler var.

halituzun, m.avcıoğlu ve harfuzmani bunu beğendi.
  3. halituzun

halituzun

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Halit UZUN
    Evet en büyük tesellim can kayıbı olmaması.

YAPTIĞIM HATALAR

Toprak koydum toprak eriyerek bitkilerin üzerinde tortu yaptı ve ışık almasını ve fotosentez yapmasını engelledi.hala akvaryumdan temizleyemedim.en alta toprak üstüne hegen kum koymama rağmen toprak eridi komple akvaryumu boşaltmam gerekecek.

Deniz midyesi koydum 2 günde leş gibi koktu akvaryumu nitrat bombası yaptı. Su değiştir filtre temizle zor attım.

Farklı türdeki canlıları yaşarlar diye koydum stres altında yaşadılar birbirlerini yaraladılar.Koyduğum gibi yapmadılar ama bir gün muhakkak yapıyorlar Onları türlerine göre ayırdım.
    Yani canlılarIN CANIYLA oyun oynamak ÇOK BÜYÜK HATA.

Bjk Vatandaşı

Sayfayı Paylaş