1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aslan balığı?

Başlığı 'Gobi-Blenny-Dragonet' kategorisinde suret tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Aslan balığı hakkında bilgisi ve tecrübesi olan biri var mi? Ne yer ne içer kaç litrelik akvaryum kimlerle rahat yüzer hastalıkları nelerdir ?

cep mesaj...

2. Tokitoksar

Tokitoksar

Yer:
    Nevsehir
    İsim:
    Tansel Okşar
    Ben yaklasik 1 sene kadar besledim..Kendi boyutundan kucuk baliklarla kesinlikle beslemeyin, yutar hepsini..Beslemesi oldukca guctur, karidesle besleyebilirsiniz..

3. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    1 sene sonra ne oldu?

cep mesaj...

4. Tokitoksar

Tokitoksar

Yer:
    Nevsehir
    İsim:
    Tansel Okşar
    1ay boyunca is dolayisi ile sehir disinda kaldim..Esimde korkusundan besleyemedi, oldu..Seyir zevki pek fazla olmayan bi tur. Pek yuzmez, sadece yemini alacagi zaman ortaya cikar..

suret bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ben seviyorum Arslan balığını. Yüzmez derken bence gayet güzel gezer ama akvaryumdaki keyfi çok önemli. Açıktığı zaman geziyor veya tam tersi açıktığı zaman pusuya yatıyor. Çok hareketli balık değil ama sonuçta asaleti de oradan geliyor. 200,250 litre akvaryumdan itibaren beslenebilir. Zamanla kuru yeme alışıyorlar zaten, yemlemelerini kepçe ile yapmak lazım, bir süre sonra kepçeyi gördüğünde direk altında bekliyor.

suret bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş