1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astro 2202

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde karyolla tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    slm.Astro 2202 kimde var.Memnun musunuz?Bana sanki suyun çıkış gücü az gibi geldi.

2. beyazlotus

beyazlotus

İsim:
    Sezer
    Su giriş ve çıkış vanalarındaki ayar çubuklarını tam yukaru doğru çevir. O zaman tamamen açılır, en yüksek kapasitede çalışır.

3. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Kaç litrelik akvaryumda kullanıyorsunuz.

4. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    160 litre ama 150 litresini kullanıyorum.Suyun vanaları tam açık.Sizde de var mı bu filitreden

5. beyazlotus

beyazlotus

İsim:
    Sezer
    Ben 2208 modelini kullanıyorum. Tam kapasite açarsam acayip bir püskürtme oluyor. O yüzden yarım kapasite çalıştırıyorum. Sizin 2202 modeli 150 litre için gayet uygun bir model. Suyun üstüne ip kalınlığında ve sessiz sedasız (çok hızlı akarsa suya çarparken ses çıkar) akıyorsa sorun yoktur. Damlama niteliğindeyse sorun olur. Zaten akvaryumu veya motoru yeni almışsın gibi. 1-2 hafta devam et, su kirlenmezse sorun olmaz (aşırı yemleme vb. şeyler hariç). Ben akvaryumu yenileyeli ve motoru alalı 2 hafta oldu, hâlâ su pırıl pırıl :ay: Motoru çok sevdim.

karyolla bunu beğendi.
  6. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    Dipteyken verip vermediği belli olmuyor.Suyun üstüne çıkarttığım zaman ileri fışkırtıyor

7. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Dipteyken Eheim de bile belli olmuyor zaten :) Ama su üstüne çıkıca fışkırtıyorsa iyi,sizin akvaryum için uygun bence.

8. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Bu filitre sizin akvaryuma çok küçük gelir bu linkte incelerseniz yeniyken 250-300 litre saat su devirdaimi var buda ileride 150 litre saate kadar düşer doğru filitre ise sizin akvaryum için 600-750 saat litrelik filitredir yanlış yönlenmeyle bu filitreyi alırsan bir ay sonra satmak için uğraşır boşuna para verdiğinin farkına varırsın <<<<<<<<<<<http://www.evcilal.com/Astro-AS2202-Dis-Filtre-300-Lh,PR-3494.html>>>>>>>>>>>

9. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    şimdi 150 litreye kadar diyor.Benim akvaryum 160 litre ve hepsi dolu değil.Dediğin gibi tam yeterli değil ama hiç olmamasından iyidir.Fiyatı uygun diye aldım.Çıkış borusunu akvaryumun ortasına indirince zannetim bu bozuk.Hiç bir belirti yok ama yüzeyde fışkırtıyor.İlgilenenler için sağol

10. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileği ile.

karyolla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş