1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astronot Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde hasanacar tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Astronot Akvaryumum

Bu dekor bununla sınırlı kalacak mı ? Kök ve benzeri bir haibitat uygulaması yakışır bence. Video için teşekkürler Hasan. burda:gif

3. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Astronot Akvaryumum

Abi bitki ekleyeceğim ama yükseklik 70cm olduğundan tabana ulaşamıyorum. Maşa gibi bir şey lazım. Bulursam bitkiler hazır. Dekor bununla sınırlı kalsa yine de yeterli bana göre. Ben yüzme alanı geniş akvaryumları seviyorum.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Astronot Akvaryumum

Bende büyük umutlarla bitki maşası almıştım ama mesafe olarak çokta birşey farkettirmiyor.Maşayı geriden tutamıyosun bitkileri kavramadığı için önden tutuncada tabanla elin arasında 10 cm mesafe kalıyor.Tek avantajı kumu eşelemeden şak diye oturtabiliyorsun olay o.. Suyun üstünden bitkiyi rahatça dikicem diye heveslenme yani :)

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Astronot Akvaryumum

Oskarlara bitki olmaz zaten eşeleyebilirler mango köklerini dikine göre koysanız daha güzel olur. Balıklar çabuk büyüycek gibi duruyor. :horon:

6. safak

safak

Astronot Akvaryumum

Çok güzeller Şimdi en hareketli oldukları zaman fırıldak gibi dönüyorlar maaşallah naz: büyüyünce hareketleri ağırlaşıyor.

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Astronot Akvaryumum

Şafak abi Balıklarının maşallahı var naz: özellikle astronotlarına ve Green Terrörlerine bayıldım Pacularda güzel ama sanırım korkaklar :)

Sayfayı Paylaş