1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astronot Balığı Kuyruktaki Beyazlıkları

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Eagle43 tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Eagle43

Eagle43

Yer:
    Kütahya
    İsim:
    Tolga
    Slm uzun zaman oldu portaldan uzak kaldım tekrar buluşmak güzel. :) Astronot balığımın kuyruk uçlarında beyazlıklar, küçük yırtılmalar var bunun nedeni nedir acaba ve tedavi yöntemi söylermisiniz.Şimdiden teşekkürler.(Çok hareketli olduğu için fotoğraflarını biraz zor çektim bulanık oldu)

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Dip temizliği yapıp biraz su değişimi birazda tuz ekleyin ısıyı 28 de sabitleyin kuyruk erimesi başlangıcı na benziyor ilaç tedavisi de yapın...:)

Eagle43 bunu beğendi.
  3. Eagle43

Eagle43

Yer:
    Kütahya
    İsim:
    Tolga
    Teşekkürler Aplarslan dediklerini uygulayacağım, düzelmesi ne kadar sürer ilaçlamayı ne kadar süre yapayım.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İlk önce ilerleme durur ve arkasından düzelme başlar,ilerlemeyi durdurmazsan komple balığı sarar...

5. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    İlaç kullanımından evvel su değişimlerini sıklaştırın muhtemelen kendiliğinden geçecektir. Kuyruk yarılanana kadar ilaç kullanmanızı tavsiye etmem, baktınız su değişimiyle düzelmiyor kuyruk yarım kalmış ozaman ilacı basarsınız.

6. Eagle43

Eagle43

Yer:
    Kütahya
    İsim:
    Tolga
    Tamam sağolun arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için.Söylediklerinizi uygulayacağım sonuçları yazarım.

Sayfayı Paylaş