1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Astronot ve paku tankıma green terror aldım

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde safak tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. safak

safak

Arkadaşlar astronot ve paku tankıma green terror aldım.276 litrede dört astronot iki paku ile bakıyorum.Daha yeni akvaryuma koydum astronot veya pakuların yutabileceği boyda değil ancak pakular hafif hafif akıllarına geldiği zaman tırtıklıyorlar. huh: benim sorum bu boyutta akvaryumda astronot ve pakular ile rahat yaşarmı?Birde green terrorlar ile pek bir bilgim yok 25-30 cm boya nekadar sürede ulaşırlar?En kısa zamanda fotoğrafını siteye koyucam gerçekten süper bir terror :F Bu balığı zaten bayadan beri çok istiyordum kısmet bu güneymiş.Hasan bey'in green terrorünü görünce alma fikrim kesinleşti. burda:gif

2. safak

safak

Birde bazı çikletler gibi kumu azına alıp başka bir yere atarak kumu kazarmı?

3. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Balıklarınız hayırlı olsun . Gren terör ismi gibi bir balık büyüdükçe çok sert kavgalar yaşıyacaksınız hatta bu kavgalardan sıkılabilirsiniz . Akvaryumun tabanı ise her tarafı karman çorman edecek kadar kazacaktır :)

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Hayırlı uğurlu olsun Şafak Bey. Resimlerini en kısa zamanda paylaşmanızı rica ediyorum. Tabii imkanınız varsa.

5. safak

safak

Sağolun.Gerçekten çok güzel bir balık ama büyüyünce tabanı kazması büyük bir problem olsada artık bakmaya devam edicem.

Sayfayı Paylaş