1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ati Power Cone Protein Skimmer Indirimde

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde Akvaryum Merkezi tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    King Elvis bunu beğendi.
  2. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Sumpta su seviyesi yükseldiğinde taşmayı önleyecek bir sistem varmı ATİ ps lerde ??

3. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    ATI IS mi jeboa mı motorlu?

4. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    ATİ 200 is ps leri sordum dur kalk sorunu ve sumpta su seviyesi yükseldiğinde taşmayı önleyecek bir sistem varmı

5. gogol

gogol

Yer:
    Kartal-İSTANBUL
    İsim:
    gökhan göl
    Aslında ben de ATI PS de kullanlan motor hangisi diye sormaya çalıştım. iki farklı motor var çünkü; jeboa ve ATI motor. Bi de benim bildiğim ATI ps ler su seviyesi yükselse de taşma yapmıyor.Dur kalk problemini eski motorlarda yaşayanlar var.Yeni motorlarla ilgili bir fikrim yok.

6. barabelli

barabelli

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Eray YILMAZ
    200is kullandım 1 sene.Alman motorlu olanından.İs serisinde durkalk problemi yoktur.İ serilerinde var.Ayrıca taşmada yapıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TencoMelih ve gogol bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ati pslerde taşma önleyici bir sistem yok.

8. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Taşma varmı yokmu???? Kullanan arkadaş yok diyor ..!

9. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Taşma önleyici istenirse bütün ps lere takılır yani zor bir şey değil herkes alıp takar...

10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Dışarıdan yapılabilir Alpi nin dediği gibi. Bir modelde sensör için yer vardı ama sistemi ayrıca satılıyordu şu model desem yanlış olur. Bir ara ps atık kabı temizleyicileini incelerken bir yerlerde görmüştüm.

11. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    PS geciktirici tabiiki sorunu çözer ama neden yeni jenerasyon ps lerin hepsi taşar anlamadım yada su seviyesi yükseldiğinde taşmayan yeni bir ps varmı bilmiyorum
    Ben Aquamedic blue 3000 ps kullanıyorum eski bir ps ama sumpta seviye maximum bile olsa taşmıyor ;)ATI beğendiğim bir marka şayet taşma yapmayan bir modelini bulursam kullanmayı düşünüyorum. ...yada hiç maceraya girmeden eski ps yi kullanmaya devam edicem

veysel bunu beğendi.
  12. barabelli

barabelli

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Eray YILMAZ
    Ben taşma yapıyor dedim yani taşmayı önleyici bir sistem yok.daha önce kullanmış olduğum tunze 9410 da vardı mesela.Taşma filan olmuyordu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Su tamamlama şamandırası bu işe uygun, ps nin atık kapağını 8 lik matkap ile delip şamandırayı vidalayacaksın, atık kabı dolduğunda şamandıra yukarı çıkıp devreyi kapatacak, yani devrede olan ps motorunu kapatacak...

TencoMelih bunu beğendi.
  14. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    250is jebao motorluyu kullanıyorum çok fena bir alet diyebilirim toplama videosunu satan adama gösterdiğimde inanamıyor :)
    mükemmel bir PS ama biraz ayar istiyor.

Sayfayı Paylaş