1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Atman 3336 su debisi

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde kaan07 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Başlıktan da anlaşıldığı gibi atman aldım 1 ay oluyor, ama debisi çok az babam kızıp duruyor hiç hoşlanmadım vs vs diye sizce neden böle debisi az geliyor her şeyi yaptım hortumu kısalttım baştan aşa temizledim fayda etmedi.:smiley33:

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    hortum içlerini temizlediniz mi? Silahçılarda tüfek harbileri satılıyor. Ben onlarla temizliyorum ucu fırçalı esnek saplı bi malzeme. Ayrıca mıknatıs ve mili de temizleyiniz. Hortumlarınız orjinal değilse çok geniş olabilir. O yüzden de yapabilir.

3. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Hepsini yaptım nafile:smiley33:

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Kaan tank hacmin ne kadar? birde önemli olan tankın için balık yükü fazlamı bana sorarsan tank hacmine göre balık sayın fazla verdiğin yem ve balıkların pislikleri fazla olunca dış filitreden fazla mucize bekleyemeyiz.Dış filitreyi baştan aşağı temizledim demişsin içindeki malzemeleride temizlerken çeşmeye suyundan'mı geçirdin.?

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    150 litre kadar

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    İçinde neler var filtre malzemesi olarak ? Atman motorlarının tümünde zaman içinde debi düşmesi var ama 1 ay erken tabi bunun için.

7. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    kendi süngeri elyafı seramiği Başkada bişey yok 2 sepet bundan en alt sepet seramik en üst sepet seramik ortası sünger

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    üstte hava almak için bi contası olacak. Oradaki contadan içeriye hava alıyorsa eğer, muhtemelen ondan da yapabilir. Amcamın oğlunda Atman F1 var ve üst hava alma kısmının tırnaklarını kırmış, kıdığından da haberi yok debi düşü debi düşük deyip duruyordu. Kontrol ettikten sonra oradaki kapağın contası ile birlikte kapağı değiştirince sorun ortadan kalktı.. Yada motor contasından içeriye hava almadığından emin ol. Hava alması demek illa dışarıya su kaçıracak veya hava sesi yapacak diye birşey yok.

Sayfayı Paylaş