1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Atman AT-F201 Parça Eksik Çözüm Önerileri Bekliyorum

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde _N_T_O_58_ tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. _N_T_O_58_

_N_T_O_58_

Yer:
    Bartın-Sivas
    İsim:
    N.Tevfik ÖZTÜRK
    Öncelikle herkese selamlar, saygılar, sağlıklı hobiler...
    Akvaryumum 80x35x40 120 Litrelik bir akvaryum. 7 Adet sarı prenses ve 2 adet yunusum var.
    Atman AT-F201 model iç filtre kullanıyorum. Aşağıda da göstermeye çalıştım alt parçası yok. Gerek petshoplarda vardır diye bayağı aradım gerek internette aradım ama bu parçadan bulamadım. Bir abimizle konuşurken onun yerine pet şişeye elyafı rulo haline getir arasına midye kırığı koy olur ama nasıl yapılır bilmem dedi. Bende buradaki abilerim, ablalarım, kardeşlerime sorayım dedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Umarım öğrenci işi ucuz yollu bir çözüm önerirsiniz Saygı ve sevgi ile iyi hobiler...

2. _N_T_O_58_

_N_T_O_58_

Yer:
    Bartın-Sivas
    İsim:
    N.Tevfik ÖZTÜRK
    Güncel. Yok mu bir öneriniz temo26

3. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Üstteki hazneyide çıkarıp kafa motorunun hazneye bakan kısmını fotoğraflama şansınız varsa ucuz yollu bir çözüm bulabilirim. Kafa motoru ile farklı sistemler yapılabilir ama pervane milini ve altındaki kapak sistemini görmem lazım.

4. _N_T_O_58_

_N_T_O_58_

Yer:
    Bartın-Sivas
    İsim:
    N.Tevfik ÖZTÜRK
    Koray üstadım öncelikle kobuya tek ilgi gösteren hobici olduğunuz için teşekkür ederim. Yarıyıl tatili sebebiyle memlekete gitmiştim dolayısıyla fotoğrafları eklemem gecikti. Umarım sizin yardımınızla güzel bir çözüm buluruz. Şimdiden teşekkürler...
    1-Kafa motorunun alt girişi
    2013-02-21-391.jpg 2013-02-21-393.jpg

2-Genel görünüm
    2013-02-21-389.jpg

Sayfayı Paylaş