1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aydınlatma

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde mertx07 tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Merhabalar.Akvaryuma aydınlatma için yardımcı olur musunuz? Floresan düşünüyorum.Bu sefer de su ve nemden nasıl korucam.Kapak strafordan yaptım.Sabitlemesi sorun olabilir.(100*50*50 boyutlarında ciklet akvaryumu için)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Strafor kapakların yapılış şekli önemli çünkü eğer akvaryum üstünü kaplayıp kapatıyorsa bu bazı sorunlara neden oluyor. Strafor kapak yapılırken akvaryum üzerine oturtacak şekilde değilde akvaryumun yanlarına ayak yaparak ayaklar üzerine oturtmak sorunları çözer. Yine arkadan veya tavandan asacak şekilde de bir düzenleme yapılabilir. Bu sayede nem ve ısı sorunu yaratmaz. Pratik DIY ayak yapım çalışmaları dıy bölümümde var, göz atmanız yardımcı olacaktır.

3. cakcagan

cakcagan

İsim:
    Yusuf Davaz
    Hazır Satılan Su Altı Çalışabilen Dalgıç Florasanlar Var 60 Cm si 10 TL Bence Hiç Ugraşma.Buhardan Felan Da Etkilenmiyor. Ha Kendim Yapacam Diyorsan LED Yapmanı Tavsiye Ederim...

Sayfayı Paylaş