1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Aydos Gölü

Başlığı 'Ülkemizden Sucul Yaşam' kategorisinde taygun tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Herkese Merhaba,

Geçen hafta sonu ani bir kararla Aydos Gölüne gittik. Aslında hem gün içinde ve hem de bir gece öncesinde yağan yağmurdan dolayı gitme durumum çok net değildi ama "ıslanırsam ıslanayım" dedim ve makinayı kaptığım gibi düştük yollara. Düştük derken, emrah, Abdullah, kardeşi Hayrullah ve ben.

İşte size orada çektiğim bazı fotoğraflar. Yalnız, fotoğrafları seyrederken Sultanbeyli'de ya da Kartal'da bir gölet olarak seyretmeyin Kendinizi Avusturya'da bir resim sergisinde hayal edin. Bu seyrettikleriniz de ressamın resimlerine yaptığı evin bahçesinden çekilmiş görüntüler olsun.Bakın o zaman Sultanbeyli gölü ne güzel bir Avrupa gölüne dönüşüyor. :D :D

Lake Aydos can:gif

Saygılar

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aydos Gölü

Aydos gölünü sucul yaşam ile tanıştıran biri olarak beğenmenize çok sevindim. Fakat sen tut benim evime 200 metre mesefaye gel ve benim haberim olmasın...Bu nasıl iş Tamer abi ? pala.gif

Ellerine sağlık süper olmuş. :helalolsun:

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aydos Gölü

Tamer abi, yediğiniz, içtiğiniz ve gördüğünüz sizin olsunda topladıklarınız nerede. haha:

Şaka bir yanada abi, davet ettin gelemedim. Aslında gelmek,bu güzellikleri canlı canlı görmek ve önemlisi sizler ile birlikte olmayı çok isterdim.

Pazar günü restaurantta branch rezervesi olduğu gibi, hafta ortasıda evlilik yıldönümüm olduğu için, eşime pazar günü için yemek sözü vermiştim. Bunlar için, sizlere katılamadığımdan dolayı özür dilerim.

İnşallah başka sefere.

Video için, ayrıyeten teşekkürler, ellerine sağlık. em34:

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aydos Gölü

5. taygun

taygun Guest

Aydos Gölü

Bir daha gitmeyeceğim Aydos'a. Bundan sonra sadece tek göl var o da Terkos :F haha:

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Aydos Gölü

Güzel bir göle benziyor. :) Paylaşım için teşekkürler

7. İmparaToR

İmparaToR

İsim:
    SeRCaN KaRaCa
    Aydos Gölü

güzel resimler cekmişsiniz paylaşım için teşekkürler

SaĞLıKLı BaLıKLaR ;)

8. taygun

taygun Guest

Aydos Gölü

Teşekkürler Sercan Bey,

Gördüğünüz fotoğrafları göl çevresinin sadece çeyreği gezilrek çekildi. Diğer taraflarına suyun ysğan yağmurlar nediyle yükselmesinden dolayyı geçemedik. Tamamını gezsek daha iyi resimler çıkardı, eminim. foto:

Saygılar

9. Desert Falcon

Desert Falcon

Aydos Gölü

Güzel bi yere beniyor,imkanım olsa da gitsem... Teşekkürler :)

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Aydos Gölü

Müzikle beraber güzel bir tanıtım olmuş Tamer abi. Ellerine sağlık.

11. taygun

taygun Guest

Aydos Gölü

Teşekkürler Hüseyin,

"Hazır Hüseyin yokken bol bol gezelim dedik de..." pala.gif

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Aydos Gölü

Aşkolsun abi. Ne zaman aranızda olabildim ki ? Amacım sizi reelde de görebilmek. Bu yaz inşallah ziyaretinize gelicem abi. Yarım saatliğine de olsa gelip göreceğim sizi. Kısmet ederse yüce rab.

13. taygun

taygun Guest

Aydos Gölü

İnşallah. Gel bekleriz. super:gif

Sayfayı Paylaş