1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Böyle bir akvaryumda Yavruluk,Rafya, Yavruları ayırmak gerekir mi?

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde moquzhan tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. moquzhan

moquzhan

Ad-Soyad:
    Oğuzhan KAYA
    Boyut (cm): 50*20*35h

Kapasite (litre) 35L

Canlılar: 2E 3D Lepistes, 3Yavru | 1 Leopar Vatoz

Malzemeler: Atman HF-600 (650L/H) Şelale Filtre, 100W Isıtıcı, 15W 6500K Aydınlatma

Akvaryum Bakımı: Eksilen suyu tamamlama (bitkiler yerinden cıktığından dolayı dip çekimi yapmıyorum)

Kullanılan Yemler: Granül, Pond, Pul, Bemiks ve Evigen vitamin iğneleri Ve Badem yağından oluşan el yapımı yem.

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar: -

Fotoğraflar :

Video :

[video=youtube;aoz7qQ9UUXE]http://www.youtube.com/watch?v=aoz7qQ9UUXE&feature=youtu.be[/video]
  2. Seren

Seren

Özge Seren Doğu
    Cevap: Böyle bir akvaryumda Yavruluk,Rafya, Yavruları ayırmak gerekir mi?

Riske girerdim ama ben olsam ayırmazdım. Taban kumun hagen siyah olsaydı orda yavruları göremiyorlar büyükler, incelemiştim ben bile göremedim. :) Birde biraz moss biraz daha saklanmak için uygun bitkiler koyarsan çok güzel olur bence.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO Editör Üye

Ad-Soyad:
    Temel Sert

Ellerine sağlık fotoğraf ve video için. Bitkiler kök salmaya başlamış gelişim güzel sanki maşallah. Akvaryum suyu çok duru ve sade görünüyor. Aynı sağlıkta devamını dilerim.

Maşallah.:nazar::nazar:
  4. moquzhan

moquzhan

Ad-Soyad:
    Oğuzhan KAYA

Teşekkürler Özge Hanım, malesef hagen kumu bulamadım internetten sipariş içinde güvenemiyorum çakma hagen gönderebilirler diye. Şuan da Erzurum şarlarında yapmaya çalıştığım bir akvaryum.

Sizede çok teşekkür ederim Temel Bey, İnşallah sorunsuz sağlıklı bir nesil yetiştirebilirim :) Fakat yaza tayin var balıklarımı bırakıp gitmek zorunda kalıcam.

Sayfayı Paylaş