1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bütün Akvaryumlarımın Videoları Yeni Akvaryum Dahil :)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    İlk baştaki yeni akvaryumum
    Ölçüleri: Yeni akvaryumun ölçüleri 125*65*50 Ve diğerleri: 120*50*50 ve 80*45*35
    Filtrasyon:Sump sistem
    İçindeki Canlılar: Sadece bir adet green terrör ( BU AKŞAM BÜTÜN BALIKLAR İÇİNDE OLUCAK. BÜTÜN BALIKLARI İÇİNE ATINCA VİDEOLARINI KOYUCAM.
    Dekor:Dekorlarda akşam koyucaz.

İzlesene.com : Video - bütün akvaryumlarım

İyi Seyirler. Yorumlarınızı esirgemeyin :) ;)

Saygılar... saygılar:gif

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Maşallah nazar değmesin.

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Saol Fatih'cim. :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bütün Akvaryumlar1m1n Videolar1 Yeni Akvaryum Dahil :)

Aksama ilk isim bu videolari izlemek olacak. Gorsel olarak akvaryumlarin paylasimlari cok onemli. Rekabete katilmak lazim. Ozellikle video cekip yuklemek ciddi emek istiyor. Ellerine saglik. Hadi akvaryumlarin ve akvaryum bilgin babandan kaldi, peki paylasimci ruhun nerden kaynaklaniyor yoksa o da mi babandan kalma ? :D

Cep mesaj...

5. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Saol Temel abi ,paylaşımcılık ruhum kendi doğalığımda var :D valla yeni videoları eklemek için sabırsızlanıyorum ama sanırım haftaya kaldı balıkları koymak :( ama bu akşam balıkları filan dekorları filan koyarsak mutlaka videolarını çekicem. Evet görsel olarak akvaryumların paylaşımları çok önemli özellikle benim için :D Dekor işine gelince her gün akvaryumun dekoru ile oynuyorum. :D Rekabete katılırım ama hava atmak için katılmam.Ortada güzel rekabetlik birşey varsa katılırım ama rekabetlik birşey yoksa katılmam. :) :)

Saygılar. saygılar:gif

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu ifadeyi toparlayalım bence. Çünkü balıkları akvaryumun içine atınca video çekecek balık olmayabilir ortada. Balıkları akvaryuma adapte ettikten sonra diyelim. :hepiniziseviyorum:

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Yavuz maşallah akvaryumunu beğendim. Ama biraz daha canlı eklemen lazım ki sende bunun gereğini yapacaksın. Hepsini birden salma. Birer ikişer doldur işte akvaryumu.

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Zaten gündüz 3 green terrör,2 yunus,2 sarı prenses attım yavas yavas atıyoruz :heyo: :)
    Teşekkürler Hüseyin abi yavaş yavaş ekliyoruz canlıları birer ikişir şuan yeni akvaryumda 4 green terrör,2 sarı prenses,2 yunus var.Sanırım balıkları Pazartesi balıkları yavas yavas koyucaz. Yorumlarınız için teşekkürler.

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bütün balıkları attım frontosalar ve calvuslar hariç bugun yeni bir video çekicem.Umarım beğenirsiniz. :)

Saygılar...

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Yavuz gerçekten çok hoş görünüyorlar balıkların. Özellikle yavrularına bayıldım. Aklıma takılan bişey oldu. Su seviyeleri neden düşük ?

11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

2.büyük akvaryumu diyosan yani 120*50*50 olanı diyosan 2 3 ay önce akvaryumun mobilyası kırıldı :( o yüzden akvaryuma uymayan bir dolap koyduk dolap çökmesin diye suyu yarından fazla koyamıyoruz.Bide yavruların tankını diyosan 5 cmlık yukarda çatlağı var onada 40 cmden fazla su koyamıyorum. :( :( Bu arada balıkları koydum frontosalar ve calvuslar şimdi onun videosunu çektim yüklicem 10 dk sonra.

12. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Evet balıkları koyduktan sonra çektim videoyu frontosalar ve calvuslar hariç onları daha koymadım.

Ölçüleri: Yeni akvaryumun ölçüleri 125*65*50
    Filtrasyon:Sump sistem
    İçindeki Canlılar: 4 adet Green Terrör,15 adet sarı prenses,19 adet yunus,1 adet çöpçü,1 adet türünü bilmediğim var ama süper bir renkleri var

Dekor:Dekorlarda akşam koyucaz

İzlesene.com : Video - 125*65*50

İyi seyirler.Yorumlarınızı bekliyorum. :)

Saygılar...

13. safak

safak

Yavuz öncelikle yeni akvaryumun hayırlı olsun.Gerçekten yeni akvaryumun çok havalı duruyor yalnız dikkat ettimde akvaryumlarının hiç birinde dekor yok.Yeni akvaryumuna mango kökü,bambu,amazon yapraklı bitkiler baktığın türlere çok yakışan ve çok doğal bir dekarasyon olacaktır.Bende bir green terror bakıcısı olarak çılgın: green terrorlarınde çok güzelmiş. naz:

14. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Teşekkürler Şafak abi dekoru daha koymadık pazar yeni akvaryuma diğer akvaryumları desen birisinin suyu yarım yavru akvaryumumda'da yavrular var o yüzden ezilirler diye koymadım.Ama bu yeni akvaryuma mutlaka çok ama çok güzel dekorlar yapıcaz.

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Yavuz merhaba... Canlılarına güzel demekten artık yoruldum. Tekrardan maşallah diyorum. naz: değmez inşallah. Birşey daha sormak istiyorum ! Zaten bu sorularım bitmez. :D Yavru akvaryumunda sadece pipo filtre gördüm. Temizlik için yeterli oluyor mu ? Elbette güçlü bir iç filtre atamazsın yavruların çekilmesi tehlikesi söz konusu. Ama sadece pipo filtre de yeterli oluyor mu bilmiyorum ve sana sormak istiyorum.

Ha eğer bağlı bir dış filtre varsa benim gözümden kaçan onu bilemem.

Sağlıklı balıklar dilerim.

16. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Çok teşekkür ediyorum Hüseyin abi inşallah nazar değmez :) Pipo filtreye gelirsek sadece pipo filtre var 2 tane vardı öncede şimdi birisini iptal ettim o gördüğün pipo filtre çalışır durumda sadece o pipo filtre takılı başka filtre yok.Hafta 1 veya 2 günde su değişimi yapıyorum daha sağlıklı büyüsünler diye :) bu 3 4 hafta önce 3 4 tane kayıp verdim ne yazıkki :( .Sen sor soruları ben cevaplarım :) :)

17. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Mekanik temizliği nasıl yapıyorsun asıl sormak istediğim de buydu Yavuz. Pipo filtre yeterli olmuyor sanırım. Akvaryumun büyük bunun yanında dip çekimi de yapıyor musun ?

18. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Vayy yavuz abi akvaryumun ve balıkların çok süper.İnş nazar değmez ayrıca yetkililer konu sabitlenebilirmi?

19. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Pipo filtre 80*45*30 luk akvaryumda gayet iyi temizleme yapıyor zaten haftada 1-2 gün dip çekimi yapıyorum.

Çok sağol kardeşim :) darısı senin başına bu boyuttaki akvaryumlar :) Konu sabit kalıyor tabii herkes bu konuya cevap yazdığı sürece güncel kalıyor :)

20. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Bu akşam büyük ihtimal dekorları yapıcam dekor dediğim mağaralar vs filan yarında videoyu koyucam veya bu gece koyucam :)

Sayfayı Paylaş