1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bİtkili canlı doğuran tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde vanlyy tarafından 27 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Cevap: Bİtkili canlı doğuran tankım

Yok güzel kardeşim sadece yemleme yapılıyordu. Dip temizliği falan hiç yapılmadı. Ama son durum çok güzel bakımlar yapıldı ve bitkilerdeki budamalar yapıldı. Şu an sorun yok çok şükür

2. aktassa

aktassa

İsim:
    Sait AKTAŞ

Bitkiler gerçekten epeyt dallanmoışlar.

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Rica ederim bitkili akvaryumlara herzaman hayran olmuşumdur insanın içini ferahlatıcı bir görselliği var bana göre. Tankınız gerçekden güzel yanlız şunlarıda belirtmek istiyorum , öncelikle ilk dikkatimi çeken ısıtıcınız oldu, onu akvaryumun yan camına sabitlersen daha güzel olur. Öbürü ise taşlarınız akvaryumdaki daha hoş dekor ile uyumlu taşlar bulabilirsiniz, bitkileriniz güzel duruyo nacizane fikirlerim bunlardır sağlıklı balıklar dilerim..

4. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez

Isıtıcıyı yan cama alsam görsellik açısından daha iyi olur haklısın. Taş koyabilirim ama akvaryumda yüzülecek yer kalmadı. 50 lt lik bir akvaryum :( inşallah yakın bir zamanda değişiklik yapacağım. Daha büyük bir akvaryum aldığımda an ve an dizaynı sizlerle paylaşacağımdan emin olunuz. Yorumların için teşekkür ederim.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Ahmet akvaryumun son hali ne durumda ? Bir iki kare :foto: eklersen sevinirim.

Sayfayı Paylaş