1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bakın Akvaryum Acil

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde ErErhan94 tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. ErErhan94

ErErhan94

İsim:
    Erhan Er
    Arkadaşlar;

Akvaryuma kum koydum. Kumu suyla 4-5 kez yıkadım ama bulanık oldu akvaryum. Dibe çöker mi acaba acil yardım eder misiniz.

2. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Filtreyi çalıştırın zamanla düzelecektir...

zgrkaralar, cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. ErErhan94

ErErhan94

İsim:
    Erhan Er
    Ne kadar zaman sürer 19 litre akvaryum ve sadece bir motor var alttan alıp üsten veriyor suyu?

4. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Filtrenizin markasını ve kullandığınız malzemeleri bilmediğimiz için bunu söylemesi biraz zor.

5. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Muhtemelen şelale filitre kullanıyor alttan alıp üsten veriyor yazdığından bunu anladım :)

6. ErErhan94

ErErhan94

İsim:
    Erhan Er
    evet öyle bulanıklılık %80 oranında çözüldü ama balıklarım ışık görünce kaçıcak yer arıyor neden acaba ??

7. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Hangi balıklar var acaba ?

8. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Tabi ki balıkta stres olacaktır.Yeni akvaryuma gelmiş , her yer toz duman içinde . Büyük bir havluyu akvaryum görünmüycek şekilde sarın ertesi gün açın .Aldığınızdan 1 gün geçince yemlemeye başlayım .Havlu sarılıyken ışığı açmayın...Balık türünüzün yemleme ihtiyaçlarını öğrenin...

volkantr34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş