1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığımın türü nedir?

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde By_KadircaN tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Merhaba arkadaşlar durmadan sizi sorularımla yoruyorum ama kusura bakmayın :( Hobiye yeni başladım meraklıyım herşeyi bilmek öğrenmek istiyorum bugun akvaryumcuya gittim sarı prenses ve yunuslarımın yanına snow prenses alacaktım ama balıkçıda erkek snow prenses kalmadığı için mecburen başka balıklara bakmak zorunda kaldım bir balık beğendim. Akvaryumcu bana milami balığı dedi adını hiç duymadığım için karıştırıyor olabilirim internette bakındım o isimde bir balığa denk gelmedim acaba ben mi ismini yanlış hatırlıyorum 1e 2d aldım balıklarımın resimleri bunlar yardımcı olur musunuz:

Şimdiden teşekkürler.

2. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Balığımın Türü Nedir?

Konuyu Yanlış Yere açmışım Özür Dilerim :( :S Yönetici Arkadaşlar Taşırsa Sevinirim... :)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Balığımın Türü Nedir?

Merhaba öncelikle sizi seçim için kutlarım. Her zaman bulunan bir balık değildir ama gerçektende renklendirmesi çok da kolay olmayan bir balıktır. Bazıları 25 cm olur ama rengini hala vermez sizi kanser eder. Besledim kanser oldum çıkardım. Tabi sizin balıklarınız maşallah bu boyda turuncu olmuşlar ama açıkcası huylandığımı belirtmek isterim. Balıklarınızın hormonlu olduğundan ciddi şüphelendim bunu hatırlatmak isterim. :) Renginden dolayı satılmadığından mamalanmış Çekoslavak ithalatı olabilir. Yaklaşık 1 ay içinde bu renkleri solar ise buraya yazın lütfen. :)

Balığınız Placidochromis milomo

4. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Balığımın türü nedir?

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler 1 ay sonra rengi giderse size bildiririm.. :) İnşallah solmaz renkleri naz:
    Bu arada benim balıklarım turuncudurlar ama gövdeleri kahverengi büyüdüklerinde gövdeleri mavi mi olacaktır ?

Lütfen Türkçe imla kurallarına uyalım. Gerekli hassasiyeti göstermeni dilerim.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Balığımın türü nedir?

Maviye çalan bir renk alıyor. Fakat yine belirtmeliyim ki çok zor renk alan bir balık. Yaygın değil pek bilinmiyor ve beslenmiyor. Çünkü eğer denk gelse bile hobici kahve renk olmasından dolayı balığı almıyor. Oysa balık renklendiğinde muhteşem oluyor. Tabi yapabilirseniz.

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Balığımın türü nedir?

Yaşayan kaya'ya benzettim ama diğil sanırım .8.

7. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Balığımın türü nedir?

Malasef yaşayan kaya değil.Temel abi sölemiş. saygılar:gif

Sayfayı Paylaş