1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığımın türü ney ??

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde kingsnake tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Bu iki balıkta aldığımda kahverengi idi daha sonra erkek bi anda renklendi erkek Calico ya benziyor ama benim bildiğim onun dişiside renkli bu balıklardan yavruda aldım ama dediğim gibi türünü bilmiyorum bir kaç akvaryumcuyada sordum onlarda işin içinden çıkamadı ustalar yardımınızı bekliyorum resimlerin boyutu büyük geldiği için anca böyle yükleyebildim umarım açar

http://www.facebook.com/album.php?aid=3211&id=100001261750247&l=f52b34555c

kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınca albümü açıyor bilmeyen olabilir diye yazdım kızmayın sakın :)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üyelik mi istiyor fotoğrafları görmek için ? Göremedim fotoğrafları.

3. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Tekrar denermisiniz açıyor olması lazım. Ben denedim bu arada çok hızlısınız süpersin Temel abi :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hiç görmedim dersem yalan olmaz. Bana ciddi ciddi kırma gibi geldi. Nedendir bilmem ama bana cidden Aulonocara türlerinden OB Peacock kırması olduğu hissi uyandırdı.

Dediğim türden örnek;

Bu da senin balık.

5. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Dişi için yorumun nedir abi ? dediğim gibi buda renk almadan önce dişinin aynısıydı

6. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
  7. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    yeni yavru aldım balıktan ondan dolayı böyle çökme oldu toparladı ama 1-2 gündür iyi yani. flavusa kafa yapısı benciyor ama erkek renk olarak uymuyor yavrularda dişiyle aynı renk yani anladığım kadarıyla erkek sonradan renk basıyor

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Erkek olan;

Labeotropheus fuelleborni (Fuelleborni) Yahut ilk mesajda verdiğim türün karışımı kırma olabilir.

Albino olan, dişi olarak lanse edilen;

Albino Auratus Cichlid gibi.

9. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Bu arada konu dışında ama benim fotoları boyut büyüklüğünden dolayı ben yükleyemedeim siz nasıl yaptınız ?

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Sayfayı Paylaş