1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığım ölüyor

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Osmansari tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Osmansari

Osmansari

Yer:
    Turgutlu, Manisa
    İsim:
    Osman Sariçam

Zaman zaman bu şekilde balıklarım ölüyor felç geçirmiş gibi oluyorlar yüzgeçlerinden biri kırılıyor buna ne sebep olabilir ve her yüzgeci kırılan balık ölçek diye bir kanun mu var ? Yardımcı olun lütfen. Toplamda 18 tane lepistes kaybettim başlayalı bir ay oldu artık balık kaybetmek istemiyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Osman bey bir anormallik olduğu bellli ama ölüm sebeplerinnin yüzgeç kırılması olduğunu sanmıyorum.Tanka bir kontrol kalemi ile bakarmısınız bir kaçak varmı akıma kapılmış gibi hareket ediyor.?

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Akvaryumunuzdan genel bir bilgi verir misiniz...

4. Osmansari

Osmansari

Yer:
    Turgutlu, Manisa
    İsim:
    Osman Sariçam
    Akvaryum da 30 lepistes 3 platy 3 moly 3 cüce vatoz 2 çöpçü 2 midye bir miktar canlı bitki bir ısıtıcı bir motor ve aydınlatmak için lamba var ama şimdi kaçak olsa hepsi için geçer olmaz mı olay

5. Osmansari

Osmansari

Yer:
    Turgutlu, Manisa
    İsim:
    Osman Sariçam

Bu şekilde akvaryumum

TencoMelih bunu beğendi.
  6. banamsn

banamsn

Ölen Balıkların Cinsleri Dişi İse Erkekler Dişileri Yumurtlatmak İçin Vurur O Anda Kırılmış Olabilir Yada Hava Motorunuz Çok Güçlü Balığı Cama İtio Öldürmüş Olabilir...

Sayfayı Paylaş