1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığım ölebilirr...

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde KoLoNy tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Arkadaşlar japon balığım war 2 tane ve beyaz olan baygın.

şu yemden kullanıyorum sabah 2 tane akşam 2 tane atıyorum 2 balık olduğu için ama hepsini turuncu yiyor beyaz yemiyor suyun dibinde yarı yan tam deil ama yan gibi duruyour öle solungaçlarını oynatıp duruyor yaşıyor ama çok baygın kaç gündür biraz kendine geldiği zaman turuncu onu kovalıyor.Yine uyuma pozisyonunda gibi oluyor napıcam yardım lütfen...

2. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Resim ekleme şansınız var mı?

3. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    bi dk [​IMG] akavaryumdan bilerek çıkardım çünkü kovalıyo belki biraz dinlenir diye bide yem weedim hani dier turuncu yemesin die ama yemio ki beyaz

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    o kablumbağa kabının içindeyken normal bunlar.. Kaplumbağa beslemeye devam et onları oradan çıkar geri ver dediğimizi hatırlıyorum.

5. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Şuan kaplumbağa kabında deiller ama turuncuya bişi olmadı hala çok dinamik xD

6. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Ölür diyorsunuz yani bu şartlarda. :por:

7. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Kaplumbağa kabında değillerse nerde bunlar. ? !.

8. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Minik bi akvaryumda xD

9. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Kaplumbağa kabında alan ve yükseklik az olduğu için diğer balık hırpalamış olabilir.
    Nüfus azaltmak için .

10. KoLoNy

KoLoNy

İsim:
    Emirhan Karaman
    Akvaryum olmadan ölücek gibi.

11. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Ölebİlİr ! .

12. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Bir kere uslübun çok yanlış. Bir canlı besliyorsun.? Küçük akvaryum dediğin kaç litre? Yada yükseklik uzunluk ve derinliği kaç cm?

İçerisine ne zaman su doldurdun? Suyu nerden doldurdun? Filtre malzemelerin neler? Filtrasyon varmı? Hava motorun varmı? Isıtıcı varmı? Varsa ısı kaç derece? Balığın derisinde (mukozada) herhangi bir kararma yara bere varmı??

Balığım yan duruyor ölecek mi? sorusuna ancak bu sorulara cevap yazdıktan sonra cevap bulabilirsin.

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Emirhan, balıkların filtresi olmayan, havası olmayan, kayası, kumu olmayan bir kaplumbağa kabında bunu biliyoruz. Fotoğraf çekerken geneli kapatman sana yorum yazanları yanlış yönlendirmen anlamına geliyor. Standartlara uygun bir akvaryum alman şart ve bu dile getirildi. Yazım kurallarına ve uslüp kurallarına derhal uyum sürecine girmen gerekiyor. Aksi halde konunu arşive taşımak durumundayız ve uzaklaştırılman gündeme gelecek.

hasanaytekin ve Erman Pehlivan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş