1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığın Hastalığı nedir?

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde kadir5706 tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. kadir5706

kadir5706

İsim:
    Kadir Özcan
    Balığım yaklaşık 12 saattir dipte duruyo hareket ediyo yer değiştiriyo ama sürekli dipte ne yapmalıyım bilmiyorum yardım edin lütfen :(

DSCN0476.JPG

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Balık ölüyor geçmiş olsun. akvaryumunuz kaç litre ? kaç balık var balıklar nedir ? filtrasyon nasıl ? gördüğüm kadarıyla akvaryum çok kirli uygunsuz taşlar ve plastik bitkiler var.

3. kadir5706

kadir5706

İsim:
    Kadir Özcan
    akvaryum 18 litre 4 tane japon balığı var.şelale filtre var resimdeki . 8 aydır bakıyorum bu şekilde, hiç ölen balık olmadı diğerlerinin ölmemesi için ne yapmalıyım ?

v3hizb_zps1e5b59cc.jpg

4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Kadir 18 litrede 1 tane japon bile bakılmaz. Japon balığı başına 20 Litre su düşmektedir. Su değişimlerini ne kadar sıklık ile yapıyorsun ? akvaryumunda bulunan taşları ve plastik bitkileri çıkart doğru çöpe at japon balıkları ufak çapta olan kumları ağızlarına alarak oynamayı severler. Bir an önce akvaryumunu büyült melisin.

5. kadir5706

kadir5706

İsim:
    Kadir Özcan
    Haftada bir kere 6 litre su çekip dinlendirilmiş su ekliyorum. 3 haftada bir tamamen değiştiriyorum.

6. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    6 litre ile haftalık değişimine devam et Tamamen değişim yapma. Akvaryumunu büyütecek misin ? eğer büyütmeyecek isen balık sayısını 1 e düşürmelisin.

Sayfayı Paylaş