1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığın Kuyruğu Geri Çıkar mı? (Resimli)

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde furkanready tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR
  2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bu kuyruk nasıl bu hale geldi ? .8. Önce bunu araştırmak lazım bana kalırsa.

3. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR

10cm'lik portakal çikletim yaptı. Sürekli akvaryumda kovalıyor ve ona saldırıyordu bu balıktan önce 4 balığıda öldürdü.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu durumun düzelmesi çok zor bence. Rekabete katılamaz akvaryumda ve çok çok özel bakım ister ve üzün süre ister hem de. Bu akvaryum içinde diğer balıklar arasında zor.

5. sezginyavuz

sezginyavuz

İsim:
    Sezgin Yavuz

E be güzel kardeşim 4 tane balığımı öldürdü diyorsun. Bir önlem alamıyormusun buna? dön:gif

6. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

70 lt akvaryumda bunların olması gayet normal ve beklenen birşey değil mi?

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Birde akvaryum 70 lt mi ? olta: Bızbıkladıkça sürekli yeni bişeyler çıkıyor. En başta soruyu sormam tam yerinde olmuş. Bu balığın o balık yanında düzelmesi imkansız. Bu balığın sadece kendinin bulunduğu bir akvaryuma alınarak bakılması gerek bence. Az uz birşey değil balığın vücüduna kadar kuyruğu yok. Yani işin zor. Bir an önce o agresif portakal cichlidini akvaryumcuya geri ver.

8. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR

O balık dediğin portakalı verdim. Yani önlemimi aldım... Şuan yaralı balık yeni balıklarımın arasında en büyüğü. 15 tane yavru aldım.

9. furkanready

furkanready

İsim:
    Korhan HAZIR

Boyutları 70x25x40h 70Litre

4 tane sp 3cm. 9 aysmen 4cm. 2 yunus 3,5 cm . Kuyruğu olmayan 8 cm . Mavi prenses ve Sp 5 cm .
    Balıklarım böle. Diğer balıkları verdim.

Arkadaşlar ilerki zamanlarda yani balıklarım kur yapmaya başladıklarında balıklarıma nasıl bir dağılım yapmalıyım. başka bir tank var şaunda su dinlenmede balıkları nasıl dağıtayım. 2 yunus 9 aysmen 5 sarı prenses 1 mavi prenses(Büyük kuyruksuz hariç)???

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Arkadaşım tankının hacmi 70 litre ve içerisinde beslediğin türler uyumsuz... Bu türler için en az 150 lt olması gerek.

Sayfayı Paylaş