1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Çiftliği Tarım İlacıyla Yok Oldu

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    İzmir-Kınık ilçesinde bulunan yaklaşık 20 çeşit süs balığı üretilen Ahmet-Zafer AKSEL'e ait çiftliğin su ihtiyacını karşılayan su deposuna kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tarım ilacı dökülmüştür. Bunun sonucunda ise çiftlikte bulunan balıkları tamamı ölmüştür. Ölen balıkların piyasa değeri yaklaşık 200.000 tl'dir. Olay Kınık C.Savcılığına intikal etmiştir.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Temennimiz bu işi yapanlar bir an önce yakalanır ve cezalarını en ağır şekilde çekerler.

2. ahmetzbfb

ahmetzbfb

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    ahmet UMUROĞLU
    Sizce bu suçun cezası ne olabilir ki?

3. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Geçen ay da bir hırsızlık olayı olmuştu, üretimhaneden. Umarım yakalanırlar ve cezası neyse verilir. Olan yine emeğe, maddi manevi fedakarlıklara ve canlılara olmuş. insan hırsı nelere kadir.

4. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Bilemiyorum ülkemizde zaten cezalar çok ağır değil sonuçda bir çifliği yok etmiş kişi yada kişiler bulunursa kesin cezalandırıl'malıdır..

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Onları yakalayıp o tarım ilacını "onlara içirmek lazım"vicdansızlar...:mad:

ZeRo-x7 ve ahmetzbfb bunu beğendi.
  6. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Murat kardeşim, fotoğrafları açamadığım için kesin konuşamıyorum fakat, bahsettiğiniz olay yanılmıyorsam başka bir akvaryum sitesinde 07/09/2012 tarihinde site üyesi Arif Yardımcı tarafından açılmıştı. Konuyu incelemenizi öneririm.
    Eğer ki yanılıyorsam sizden şimdiden özür diliyorum.

Sayfayı Paylaş