1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Önerisi

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde umutkrgl tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Akvaryumu bana değil kuzenime kuracağız fakat sizlerede danışayım dedim 100 litrelik akvaryum aldı akat malawi türü filan beslemek istemiyorum tatlı su olarak önerdiğiniz başka hangi balıklar var üretme gibi amacı yok az sayıda ama büyük boylarda balık istiyor sizce ne olabilir? Teşekkürler..

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Cevap: Balık Önerisi

Malawinin farklı türlerini besleyebilirsiniz 100 litrede veya bitkili güzel bir akvaryum yapıp Gökkuşağı Balığı (Melanotaenia Trifasciata) besleyebilirsiniz.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Size yardımcı olmak isterim ama şöyle bir problem var bu hobi de. Örnek vermek gerekirse ben canlı doğuran türlerini severim. Onu akvaryumda görmekten mutlu olurum. Ve size önereceğim balık odur. Bence siz güzel bir araştırın. Bir balıklara bakın. Beğendiklerinizin arasından biz uygun türleri seçelim. Böyle daha da güzel olmaz mı ?

4. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

İlk mesajımdada bahsettiğim gibi lepistes kadar ufak balık istemiyorum en azından 25 cm olabilecek balık türleri az sayıda ama görsel olarak güzel olsun istiyor..Tatlı su olarak önerileriniz varsa ilginiz için teşekkürler

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Kuhli nasıl bence güzel bir tür ve farklı. Üst katmanlarda da Leptosomalar gezer.

6. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Bence güzel bir bitkilendirme ve canlı doğuranlar akvaryuma süper olur.:ay:

7. cagdas.

cagdas.

İsim:
    Çağdaş Gelen

Bence Büyük ve az sayıda balık istiyorsan Zebra Cichlid al onlar senin isteğini karşılayacaklardır. :horon:

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Bi sn. ben anlamadım.100 litre akvaryum var ve bu akvaryumda 25 cm lik bir balık istiyor öylemi ?

9. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Umut 25 cm lik balığa okadar akvaryum kibrit kutusu gibi kalır :D yazık günah.kendi hayatını mezar gibi bir yerde sürdürdüğünü düşünsene :smile19:

10. cagdas.

cagdas.

İsim:
    Çağdaş Gelen

Katliam :stop:

11. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan

100lt akvaryum için Olcay abimin dediği gibi orası çok küçük bir yer.Bu balıklar nerede yüzecek.:uyari:

Sayfayı Paylaş