1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık çeşidi

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Swindler tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Swindler

Swindler

İsim:
    Osman Tokoğlu
    Lepistesimi hangi balıklarla bir arada besleyebilirim?

2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Balık çeşidi

Moli,velifera,plati,kılıçkuyruk bunlar ayrıca Neon tetra,zebra balığı,corydoras türleri,oticinclus ve labirent balıklarının sakin türleriyle bakılabilir.

3. Swindler

Swindler

İsim:
    Osman Tokoğlu

Haktan kardeşim ben çiklitde beslemek istiyorum bunların yanında çiklet olurmu?

4. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

tavsiye etmem ama Tankınız büyükse (250Lt ve üzeriyse)küçük ve sakin çiklet türleri ile beraber de bakılabilir.

5. Swindler

Swindler

İsim:
    Osman Tokoğlu

Haktan kardeşim yaşadığımız yerle birbirine yakın yerler.Tireye geldiğinde senle tanışmak isterim.

6. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

İnşallah tanışırız.Osman abi sende ödemişe gelirsen mutlaka buluşalım, tanışalım.

7. Swindler

Swindler

İsim:
    Osman Tokoğlu

İnşallah.Sana daha çok sorularım olcak gelince.toka:gif

8. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Olur.Abi burdan da sorabilirsin.Bu forumda benden çok daha bilgili üyeler var.Onlarada danışmanı dilerim.

9. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Osman Bey,

Lepistesleri ciklet türleri ile beslemeniz uygun değil. Tabiki uysal ciklet türleri var. Ramireziler gibi mesela. Fakat yaşatılması biraz zordur. Bir tür üzerine akvaryum yaparsanız çok sağlıklı olur sizin için.

10. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Osman Bey, canlı doğpuran türleri için zor bir yaşam ortamı olur cikletlerle komuşuluk, akvaryum ölçülerinizi de belirtirirseniz daha sağlıklı yardımcı olabilirz size.

Saygılarımla.

11. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Osman bey, bende canlı doğuran türleri ile kribensis ve ramirezi besledim,ama sanki birarada biraz sırıttılar gibime geldi.Birde cüce cichlid türleri sakin balıklardır ama karma akvaryumlarda yavru almak çok zorlaşıyor ve bunun yanısıra avcı balıklar için canlı doğuran yavrularını çok kolay avlıyorlar.

Sayfayı Paylaş