1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık üretimi

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde Alperen3737 tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Alperen3737

Alperen3737

İsim:
    Alperen Tercan
    Merhaba arkadaşlar öncelikle 100x30x41 ölçülerinde bir akvaryumum var içinde 1/2 d tahminimce sarı prenses ve cinsiyetleri belli olmayan 5 adet iceman 2 adette yunus var ben sarı prenseslerimden yavru almak istiyorum önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkür ediyorum..

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz, bol yavrulu günler.:)
    Ciklet üretimi için elinizdeki akvaryum biraz ufak ama anaç sayısını az tutup yavruları başka akvaryuma alacaksanız olur...

Alperen3737 bunu beğendi.
  3. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Batuhan Eroğul
    Yunusları çıkarın. İceman ve sarı prenses ile devam edin.

Alperen3737 ve ozgun_cyprus bunu beğendi.
  4. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Bence Iceman ve Yunus'ları çıkarın. Elinizdeki Sp'lerin cinsiyetinden emin olduktan sonra 1 erkek 4/5 dişi olarak S.p'leri besleyebilirsiniz.

Alperen3737 bunu beğendi.
  5. Alperen3737

Alperen3737

İsim:
    Alperen Tercan
    Arkadaşlar icemanlerimi sarı prensesle değiştirme imkanım var ama ben yunusları büyütmek istiyorum :) acaba sarı prenseslerin üremesinde bi etkisi olurmu ?

6. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Yunuslarınız o akvaryumda büyümeyecektir. Ayrı bir tabir ile yanık kalacaktır diğer büyük hacimli tanklarda ki bakılan balıklara göre. Yunuslar geniş hacim ister ve min. 300lt bir akvaryumda bakılması önerilir. Sayınız da 2 bir bakıma balıklara eziyet olur.

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş