1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık İnsanı Gerçekten Sakinleştiriyor

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde wuslat tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. wuslat

wuslat

Yer:
    Mersin
    İsim:
    yalçın özdemir
    İş yerinden dolayı çok sinirliydim. Eve gelip direk akvryumun bulunduğu odaya gittim, beni gören yunuslar herzamanki gibi yem istedi ve benim bulunduğum bölgeye doluştular. Yemlerini attım sonra oturdum onları izledim. Sakince yiyip aradada didişip yemlerini yediler. Yaklaşık 30 dakika ben onları onlarda beni izledi. Ayağa kalktığımda sanki bütün yorgunluk, sinir, stres üstümden atılmış sanki sırtımdaki yük alınmış gibi iyi hissettim kendimi. Gerçekten herkes evinde mutlaka balık beslemeli diye düşünüyorum :)

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen katılıyorum...:)

İSYAN ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  3. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Yalcin ayni hislere bazen bende kapiliyorum cok fena insana huzur veren bir sey bu canlilar dillerinden nekadar anliyorsan okadar zevk aliyorsun bu ayni yeni bir dil ogrenmek gibi birsey bence adida balikca yeni bir lisan saygilar.

H.Kaya.Gemlik. ve vanlyy bunu beğendi.
  4. wuslat

wuslat

Yer:
    Mersin
    İsim:
    yalçın özdemir
    ya öyle birşey olduki ben onların gözlerine bakıyorum onlarda benim acayip oldum yahut :)

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  5. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Sahiplenmek, sorumluluk almak, sevmek, karşılık beklemeden vermek, mutlu olmak, rahatlamak, dinlenmek, fedakarlık yapmak ve buna benzer duyguları bizlere yaşatan akvaryumlarımıza, içindeki canlılara, daha çok önem vermemiz gerektiğini hatırlatan yazılarınıza, düşüncelerinize katılmamanın mümkünü var mı? Teşekkürler Akvaryum Portalı ailesi.

wuslat, ENVER ve Alparslan bunu beğendi.
  6. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Kesinlikle katılıyorum...Akvaryumla ilgilenmek bende meditasyon etkisi yapıyor.Kafam boşalıyor,hafifliyorum

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş