1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

balık beslemek

Başlığı 'Anket Forumu' kategorisinde mutlu tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

?

Balık beslemeye başlama nedeniniz?

1. Balıklara bakıp rahatlamak

60,0%
  2. Boş vakitleri değerlendirmek

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Tanıdıklardan görüp heves etmek

20,0%
  4. Sorumluluk almak istemek

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Başka bir neden

20,0%
  1. mutlu

mutlu

İsim:
    Mutlu
    Ben aslında balıklara bakıp rahatlamak ve boş vakitlerimi değerlendirmek için balık beslemeye başladım.

2. gokseltr

gokseltr

İsim:
    Beger Artukdogan
    Cevap: balık beslemek

Küçüklüğümden kalan bir uktedir. Annem sağolsun kuş evi kirletir , balık evi kokutur gibi herşeye karşıdır :) Evlenene kadar da Diyarbakır'ın elektriği olmayan en ücra köylerinden birinde görev yaptığımdan ancak evlenince kısmet oldu...

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Cevap: balık beslemek

Benim nedenim onların hareketleri,davranışları,bana ihtiyaç duymaları ve onları seyrederken dinlenmem.
    Birde çocukluğumdan beri evde akvaryum olması,ben genelde bütün canlılara sevgide duyuyorum nedenler bunlar saygılar...

4. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Balık beslemeye başlama nedenim : İnsan olmam.
    Herhangi bir canlıyı sahiplenmek, bakımını üstlenmek için sevmek lazım, fedakarlık yapmak lazım, koruyucu olmak lazım, emek sarf etmek lazım, zaman ayırmak lazım, farklı düşünmek lazım. Benim için Akvaryumda canlı beslemek : Bir yaşam biçimidir. Huzur kaynağıdır. En etkili sakinleştiricidir. Uğraştır. Sorumluluk almaktır. Fedakarlık yapmaktır. Üzülmektir. Sevinmektir. Daha sayamadığım bir çok meziyete sahip olmak, kısacası :İnsan olmaktır.

5. Sezer han

Sezer han

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sezerhan Akkuş
    Doğayla iç içe olmak, doğanın bir parçası olduğumu hatırlamak için beslemeye karar verdim. Betonların içinde bir yandan doğayı katlederken bir yandan da asıl evimizin bu doğa olduğunu unutuyoruz. Balık beslemek bir nebze olsun rahatlatıyor hemde bilinçlendiriyor bence.

Sayfayı Paylaş