1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Popülasyonum Olmuş mu?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde SfenkS tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. SfenkS

SfenkS

Yer:
    Bitlis
    İsim:
    faik demirdiş
    Belli bir süre zebra ciklet balığı besledim. Bana bir şey katmadı, birkaç arkadaşım canlı doğuran bakıyordu hoşuma gitti. Zaten zebra balıklarını arkadaşlarıma dağıtmıştım. Dedim ben de besleyeyim dedim akvaryumum yaklaşık 40 litre, şu anda 1 erkek, 3 dişi Lepistes 1 erkek, 2 dişi kılıç kuyruk, 2 çöpçü balığı, 2 moli ve bir de melek var. Bir tane de vatoz alacağım ama sizce sayı çok mu? Bir de bunlardan yavrulayan olursa yavrular yenir mi yoksa büyüme şansı bulur mu bu akvaryumda?

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yavruları melek balığı cımbız gibi ayıklar, yavru almak istiyorsanız melek balığını verin derim...

3. SfenkS

SfenkS

Yer:
    Bitlis
    İsim:
    faik demirdiş
    Peki bitlis te bitki bulamıyorum ama bulursam hangi bitkileri almaliyim sizce hangileri uygun olur?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Dayanıklı bitkiler şunlar.
    Anubias, eledoa, cabomba, rotala, limon, zeytin, elodea, su mercimeği, tütün ve gül gibi bitkileri sıvı gübre ile co2 kullanmadan düşük ışık altında yetiştirebilirsiniz...

5. SfenkS

SfenkS

Yer:
    Bitlis
    İsim:
    faik demirdiş
    Teşekkürler burada bulabilirsem alirim inşallah cok abartmadan hangi 3 lu olabilir farkli renklerde bir tanesi taban bitkisi olarak

6. SfenkS

SfenkS

Yer:
    Bitlis
    İsim:
    faik demirdiş
    Güncel

Sayfayı Paylaş