1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Provoasyonu Güzel mi?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde surgunprens03 tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. surgunprens03

surgunprens03

Yer:
    Yalvaç
    4 d 1 e Lepistes, 2d 1e kılıç kuyruk, 2d 1e moli, 2 tetrazon, 2 komando çöpçü balığı var nasıl arkadaşlar? Akvaryumda bitki yok sadece rafya var.

uploadfromtaptalk1401629171501.jpg

uploadfromtaptalk1401629344934.jpg

veysel ve TencoMelih bunu beğendi.
  2. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Tetrazonlar balıklarında kuyruk bırakmaz, piranhaların kuyruklarını bile yemesiyle meşhurdur bu balıklar. Rafya da yavrulayabilirlerse yavruların saklanması için iyi düşünülmüş.

4. surgunprens03

surgunprens03

Yer:
    Yalvaç
    Bende ondan korkuyrum ama 1 buçuk haftadik baliklarda bir sıkıntı yok sadece tetrazon lar birbilerni kovaliyor

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  5. ghostindahouse

ghostindahouse

Akvaryumunuz hayırlı olsun. Bir balığı sallantıda görsünler hiç affetmiyorlar. Bugün 12 yavru kaplan tetrazon bir melek balığını gözümün önünde yedi. Ama sayıları az senin akvaryumunda inşallah büyüklere zarar vermezler. Ama yavruları farkettiği an mutlaka yerler. Peşini bırakmıyorlar.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. surgunprens03

surgunprens03

Yer:
    Yalvaç
    Bunlar meleği yedise bana yavru fa birakmazlar en iyisi onları çıkarmak olacak

7. ghostindahouse

ghostindahouse

Ben de tetrazon ve lepistesle başladım sonra yeni bir akvaryum daha almak zorunda kaldım. Dayanıklı balıklar. Zevk meselesi. Şahsen tetrazonu diğer balıklara tercih ederim.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. surgunprens03

surgunprens03

Yer:
    Yalvaç
    Benimde bir tane erker lepisteslerim var o çok hoşuma gidiyr ondan lepistes beslemeye karar verdim

Sayfayı Paylaş