1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Seçimi

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde By_KadircaN tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Merhaba Arkadaşlar Benim Şuanda 100-120 Litre Arası Bir Akvaryumum Var Şuan İçinde 2 tane sarı prenses var.Ben canlı doğurana çevirmeyi düşünüyorum.Arkadaşlar sizce 2 sp yi satıp karışık bir canlı doğuran akvaryumumu yapsam yoksa sp lerin yanına başka chicledlermi alsam ?

Şimdiden Teşekkürler...

2. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Balık Seçimi

Arkadaşlar Yani Hangisinden Daha Çok Zevk Alırım Yardımlarınızı Bekliyorum...

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Balık Seçimi

Tamamen sizin isteğiniz aslında. Nasıl bir yönlendirme yapılır bu konuda bilemiyorum ama tercih bana kalsa ben cichlid yapardım açıkcası. :bilmem:

4. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Tür önerisi için bence özellikle akvaryum ölçüleri lazım . Bence tatlı suyun en keyifli balığı tropeus .

5. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Balık Seçimi

Arkadaşlar Yaklaşık Tahminleri Söyliyeyim : Boy:95 Cm En:30 cm Yükseklik :40 cm

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Balık Seçimi

Tetra türleri diyim kafanızı karıştırayım ben o zaman. Ne güzel yeme saldırıyorlar ve ortalık karışıyor güzel görüntüleri var. Mesela Von rio tetra.

Sayfayı Paylaş