1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balık Yemi

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde umut özkan tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan
    Mrb arkadaşlar.

Ben de yunus, sarı prenses ve zebra balıkları var. Sanırım Amerikan cichlid olarak geçiyor. Bunlara ne tür yem vermeliyim? Bir de elimde yem kalmadı İnternetten almayı düşünüyorum tavsiye edebilceğiniz bir site var mı ?

Şimdiden herkeze teşekkür ederim.

2. Erolemir

Erolemir

İsim:
    Erol Emir
    Cevap: Balık Yemi

Umut bey,New Life Spectrum Cichlid Formula ve yine aynı markanın Thera +A yemi var.Kaliteli yemdir.Yemi mümkün olduğunca internetten almayın derim.Ancak tavsiye eden olursa alınabilir.

Yunus,sarı prenses denilen türler Afrika Malawi gölü balıklarıdır.Zebra dediğiniz Amerika'dan olmalı.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

http://www.akvaryumportali.com/yem-arastirma-portali/akvaryum-balik-yemi-12963.html konusundan detaylı bilgi alabilirsin. Beslediğin türler protein ve bitkisel karışık beslenmesi gereken tür arasında. Tetra bits, Sera floran, NLS Cichlid yemi, Spectrum Thera + A olabilir. Spectrum Thera özellikle karışık olarak ihtiyaçlarına hitap eder. Birkaç çeşit yem markası bulundurmak faydalıdır.

4. umut özkan

umut özkan

Yer:
    Nevşehir/ürgüp
    İsim:
    umut özkan

Tmm çok teşekkür ederim.Bulunduğm bölgede çok fazla çeşit yok yem konusunda ayrıca kaliteli yemlerde değl.Açık poşet içinde fln satılıyor.

5. Traveler

Traveler

http://www.akvaryumportali.com/tatl...ropical-sera-nls-tetra-marka-yemler-7898.html

Merhabalar,

Yukarıda linkini verdiğim ilana bir göz gezdirin isterseniz.İlan sahibi Ömer İyidoğan hocamıza güvenebilirsiniz.Zaten ilana yazılan geri bildirimlerden de anlaşılacağı üzere yemler ve ulaşım konusunda alan kişiler memnunlar.

Yemlerde tazelik önemli bir husus.Kesinlikle güvenilir yerlerden almanızı öneririm. :ay:

Sayfayı Paylaş